1 Yıl Garantili ECA Kombi Servisi

By  |  0 Yorum

Eca markası yıllardır gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak her zaman kendini yenileyerek büyüdü ve gelişti. Eca ürünleri ile hayatımız daha kolay ve basit oluyor. Günlük yaşantımız da zamanımızı tamir ve bakımlarla boşa almıyor. Eca kombiler ile ısınmak sorun olmuyor. Doğalgaz artık günümüzde her evde var. Ancak çoğu doğalgaz kombi kullanıcısı aldığı kombiden memnun değil. Çünkü diğer kombiler kullanımı kolay ve anlaşılır değil.

Bu nedenle çoğu zaman kombi kullanıcıları yanlış ayarlıyor ve ısınamıyor. Isınamadığı gibi birde gelen doğalgaz faturası kullanıcıları daha da zarara sokuyor. Eca kombiler birçok farklı çeşitleri ile de evinize en uygun çeşidi ile geliyor. Evinize göre kombi seçimi çok önemlidir. Evinize uygun Eca kombi çeşitleri ile doğalgaz kullanımı artık hiç zor ve pahalı değil. Eca ürünleri her zaman kendini geliştiriyor. Bu sayede insanların her gün artan ihtiyacnı en iyi şekilde karşılıyor. Eca kombiler kaliteli olsa da nadiren sorunlar çıkarabilmektedir.

Bu gibi durumlarda ECA Servis olarak sizlerin aradığı ama bulamadığı kaliteli ve güvenilir hizmet veriyoruz. Yetkili servislerin sağlayamadığı bakım ve tamir hizmetlerini en kısa sürede sizlere ulaştırıyor. Deneyimli ve uzman kadromuz ile kaliteli ve güvenilir hizmetin adresiyiz.

Beyoğlu ECA Servis olarak kombilerinizin bakım ve tamirini yapıyoruz. Değiştirilen parçalarda ise 1 yıl parça garantisi veriyoruz. Kaliteli ve uygun miktarlarla hizmet için numaramız 444 78 56’dır.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir