Alarko Klima ve Kombi Servis

By  |  0 Yorum

Türkiye’deki en bilinen kombi ve klima üreticileri arasında yer alan Alarko, aynı zamanda bina otomasyon sistemleri ve su basınçlama sistemleri de üretmektedir. Isıtma sektöründeki en köklü firmalardan bir tanesi olan Alarko dünya devlerinden Carrier ile yaptığı birleşmeyle hem ürün kalitesini yükseltmiş hem de ürün gruplarını çeşitlendirmiştir. Türkiye pazarı kadar dünya pazarına da hitap eden ürünler geliştiren Alarko grubu, insana ve çevreye duyarlı sistemlere ağırlık vermektedir.

Alarko üretim yaptığı tüm ürünlerde kalite ile son teknolojiyi birleştirerek, müşteri ihtiyaçlarına özen gösteren bir hizmeti sunmaktadır. Alarko ürünlerinin tamir ve bakım işlemlerini yürütmek için kurulan Alarko Servis hizmetimiz sayesinde, markanın tüm modellerine tamir ve bakım yaptırabilirsiniz.

Alarko Servis hizmetimiz konusunda deneyimli ekipler tarafından sunulan, kaliteli, müşteri odaklı bir hizmettir. Kendinizi özel hissetmeniz için çalışan teknik servis elemanlarımız teknik bilgilerinin haricinde sosyal yönden de eğitime tabi tutularak, sürekli gelişme ve yenilenme hedefimizi bir kademe ileri götürüyoruz. Personellerimizin mutluluğunu baz alan çalışma sistemimiz sayesinde % 100 müşteri memnuniyeti yakalama hedefimizi tüm çalışmalarımızda tutturuyoruz. Tamir ve bakım prosedürlerimizi birebir yerine getiren personellerimiz profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Uygun fiyat garantisiyle sunduğumuz Alarko servis hizmetimizden faydalanabilmek için 444 88 48 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz destek hattımız en kısa sürede ekiplerimizi adresinize yönlendirecektir.
WEB: http://www.alarkoservis.co

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir