Artık Siz de Sosyal Medyadan Avantaj Elde Edebilirsiniz

By  |  0 Yorum

Sosyal medya pazarlaması nasıl yapılır bilmeyenler, artık bu konu sizin için bilinmezlik olmaktan çıkıyor. Abdullah Talha Karaalioğlu’nun hızla raflarda yerini alan “Youtube’da Zirveye Çıkma Rehberi” adlı kitabı, sosyal medya ve dijital pazarlama konusunda ihtiyacınız olan her bilgiyi size sunuyor. Kitabın içerisinde tam 13 bölüm 200’ye yakın konu başlığı var. İçerik olarak oldukça zengin olan bu kitap, sosyal medya alanında en bilinmeyenleri öğrenebileceğiniz ve çok fayda sağlayabileceğiniz bir kaynak olarak siz okuyucularını bekliyor.
Eskiden bir çok insanın sadece günlük hayatında eğlenceli zamanlar geçirdiği sosyal medya algısının, günümüzde çok değiştiğini söylemek yanlış olmaz. Sosyal medyayı, milyonlarca kişi ya da şirketin dijital pazarlama konusunda kullandığı ve hatırı sayılır paralar kazandığı kanallar olarak tanımlayabiliriz. Siz de bu kişilerden biri olmak istiyor ama nereden başlamak gerektiğini bilemiyorsanız bu kitap tam da ihtiyacınıza çözüm olacak türden.

youtube-rehberi-ufak-resim

Her Yönüyle Zengin Bir Başucu Rehberi
Kitabın adının “Youtube’da Zirveye Çıkma Rehberi” olması, kitabın sosyal medya ve dijital pazarlama alanında sadece Youtube’u kapsayarak yazılmış olduğunu düşündürebilir. Ama yazar, kitapta her sosyal medya pazarlama aracına değinerek, en temel bilgiden en ileri seviye bilgiye kadar okuyucularını püf noktaları ile doyurmayı hedeflemiştir.
Kitabı okurken, yazarın sosyal medya sırlarını paylaşmaktan kaçınmadığını göreceksiniz. Hatta kitabın özelliklerinden biri budur. Dünyada yazılmış sosyal medya kitapları arasında işin anahtarlarına bu kadar değinen başka bir kitap bulmak kolay değil.
Kitabın diğer bir özelliği ise, hatta en güzel yanlarından biri, her seviyeden bilgisayar kullanıcısının rahatlık ile anlayabileceği bir şekilde yazılmış olmasıdır. Kitaptan yararlanacağınız bilgiler ile siz de çağın gerekliliğine ayak uydurarak, Youtube gibi sosyal medya kanalları üzerinden para kazanmaya başlayacaksınız.
Kitabın içerisinde onüç ayrı bölüm bulunmaktadır. Bu bölümlerin içerisinde;
-Youtube’da nasıl kanal oluşturacağınız,
-Hayran sayınızı arttırarak nasıl büyüyebileceğiniz,
-Videolarınızı nasıl özgün olarak hazırlayabileceğiniz,
-Bu videoları nasıl kazanca dönüştürebileceğiniz,
-Ayrıca Youtube’da yapmış olduğunuz çalışmaları Twitter, Pinterest, Instagram ve Linkedin gibi diğer sosyal medya kanalları ile nasıl ilişkilendireceğiniz gibi konular detaylı bir şekilde işlenmektedir.

Bu kitabı sosyal medya ile ilgili bilgi açığını kapatan, kaynak niteliğinde bir kitap olarak sizin de kütüphanenize eklemeniz önerilir.

Kitap İçerisinde Yeralan Bölümler:
1.Yönetim ve Başarının Sırları
2.Youtube ve Adsense
3.Oyun Kanalı Açmak, Yönetim ve Başarı
4.Video Hazırlama Teknikleri
5.Youtube ve Seo
6.Youtube ve Kazanç Modelleri
7.Niş Çalışmaları
8.Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama
9.Video ile Pazarlama Stratejileri
10.Video ve Kanal Fikirleri
11.Youtube’dan Dünyaya Canlı Yayın
12.Vlogger
13.Ücretsiz VPS

Satış Noktaları:
Kitap, Türkiye’nin dört bir noktasında tüm kitapçılarda satılmaktadır. İnternetten d&r, kitapyurdu, babil, pandora,idefix gibi tanınan tüm online kitap mağazalarından temin edebilirsiniz.

İnternetten Sipariş:
d&r: https://goo.gl/fdtpa3

Yazarın Resmi İnternet Sitesi
Abdullah Talha Karaalioğlu

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir