AVM’de Stand Açmak

By  |  0 Yorum

Uzun süredir işletmekte olduğunuz bir iş yeriniz varsa veya yeni bir iş arıyorsanız, bulunduğunuz çevrede işinizi tanıtmak, satışınızı,müşteri portföyünüzü oluşturmak için yapmanız gereken ilk iş, kentinizde bulunan bir AVM’de stant açmak olmalıdır.

avm-de-stand-acmak

AVM’ler, şehirlerde amacı alışveriş ve eğlence olan insanları bir araya toplamak için inşa edilen modern pazar yerleridir. Eğer AVM çallışanı değilseniz, amacınız eğlence veya alışveriştir. Hem aynı anda her ikisini de yapabilirsiniz. Sahibi olduğunuz işi, satacağınız ürünü AVM’lerde stant açmak suretiyle tanıtarak, amacı alışveriş olan ve belli bir ekonomik gelir seviyesinin üstündeki müşterilerinize birinci elden ulaşabilirsiniz. AVM’de stant açmak, ürününüzün müşteriyle birinci elden tanışmasını sağlayacak, müşteri portföyünüz gün geçtikte artacaktır. Ürünlerinizin kalitesini kendi elleriyle dokunarak, tadarak hisseden müşterinizi diğer reklam araçlarından daha çok etkileyeceğinize emin olabilirsiniz. Her ne kadar internet üzerinden alışveriş yapmak yaygınlaşmış olsa da, tüketicinin elleriyle dokunduğu ve tadını bildiği, kalitesini gördüğü ürünü alması bütün diğer alışveriş yöntemlerinden daha kolaydır. AVM’de stant açmak, iş yeriniz için en düşük maliyetli reklam yoludur. Bu yolla müşterilerinizi etkileyecek, satacağınız ürünü birinci elden tanıtmış olacaksınız.

Özellikle gıda ve kozmetik ürünleri için tercih edilen bir tanıtım biçimi olan AMV’de stant açmak, büyük veya küçük işletmelerin, ürünlerini tüketiciye birinci elden tanıtmalarına fırsatı sunan, düşük bütçeli işletmeler ve yöresel ürünler için de uygun bir tanıtım yöntemidir.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir