Bardakta Mısır Satmak

By  |  0 Yorum

Bir ürünü 1 liraya satmak ne kadar geleceğe yönelik bir çalışma?

Aslında son dönemde her insan bu soruyu kendine sormaya başladı çünkü bardakta mısır gibi alternatif çalışma yöntemleri fazlasıyla popüler ve öğrenciler bile artık bu işin içinde. Şu anda sokağa çıktığınızda özellikle yaz aylarında çok sayıda insanın bu iş ile uğraştığını görebiliyorsunuz. Hali hazırda talep gören ve gayet popüler bir iş odluğunu da belirtmek gerekiyor. Mısırı hazır alıyorsunuz ve kaynattıktan sonra sıradan bir soslama işlemi ile bardakta 1 liraya satıyorsunuz ve özellikle çocuklar buna bayılıyor.

bardakta-misir

Piyasada ilk yer almaya başladığı zamanlarda oldukça popülerdi ancak şimdilerde eskisi kadar dikkat çekici olduğunu söylemek pek doğru olmayacaktır. Hali hazırda bu işe adım atanlar var ve sizler de onların arasında yerinizi alabilirsiniz çünkü maliyeti inanılmaz düşük ve bu da yeni yatırımcıları harekete geçiriyor.

Elinizde güçlü bir bütçe varsa eğer bunu bir dükkan açarak değerlendirebilir ve işe biraz daha vizyon katabilirsiniz ancak düşük bütçeler ile de bu işi yapmak gayet kolay! Masrafınız çok fazla yok ve işe yeni bir soluk katmak adına farklı sosları da deneyebilirsiniz, bu da sizleri daha fazla tercih edilen ve daha popüler bir adres haline getirecektir.

Sektördeki rekabet inanılmaz fazla ancak işinizi kaliteli bir şekilde yaptığınız takdirde sizler de bu işten payınızı alacaksınız.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir