Bim Bayilik Şartları

By  |  0 Yorum

Yeni bir iş kurmak istiyorsunuz ve bununla ilgili market açma fikrinde iseniz, size büyük marketler zincirlerine sahip olan Bim’den bayilik sahibi olma koşullarından bahsedeceğiz. Market bayiliği işi emekli olan kişiler için de son derece uygun bir iş imkanıdır. Bu açıdan bakıldığında sık tercih edilen marketlerden bayilik almak yerinde bir karar olacaktır. Bim marketler zinciri çok talep gören ve çok sayıda müdavimi olan bir kurumdur. Bim bayilik şartları nelerdir ve neler yapılması gerekir bu konuda bilgiler vereceğiz.

Bim’den Bayilik Alınabiliyor mu?
Bilindiği üzere Bim’de çok sayıda ürün çeşitliliğinin yanı sıra, halka hitap eden ve son derece ekonomik fiyatlar da söz konusu. Hal böyle olunca birçok kişinin tüm genel market harcamaları için tercih ettiği kurum Bim oluyor. Dönem dönem temin ettiği ve satışa sunduğu uygun fiyatlı elektronik ürünleri alabilmek için önünde uzun kuyruklar oluştuğunu da görmekteyiz. Bunun yanı sıra, piyasada yer alan çok sayıda gıda ürününü uygun fiyatlara almak mümkün. Aynı durum sürekli yenilenen ve belli günlerde satışa konan tekstil ürünleri için de geçerli. Bu durumda elbette ki sayısız girişimci tarafından dikkat çekiyor. Ancak Bim kendi internet sitesi üzerinden, Bim bayilik şartları üzerine sorulan sorulara cevaben açıklamalarda bulundu.

Açıklamada Bim bayilik şartları için; herhangi bir franchising uygulamalarının bulunmadığına, sahibi oldukları mağazaları kendi bünyelerinde açarak tek bir noktadan yönetildiğine yer verildi. Devamında Bim’den bayilik almak isteyen şahıs ve şirketlere Bim’e kiralık yer önerisinde bulunmaları tavsiye edildi. Bu teklifle ilgileniyorsanız Bim’in internet sitesi üzerinden “kiralık mağaza yeriniz var mı?”bölümüne tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir