Bina Giydirme Reklam Fiyatları

By  |  0 Yorum

Reklam sektörü her geçen gün biraz daha gelişiyor ve büyüyor. Son dönemde popüler hale gelen açık hava reklam çalışmaları da fazlasıyla ilgi çekici bir hal almış durumda. Binaların dış cephelerinin kaplanması ile birlikte daha büyük boyutlarda reklam yapılabiliyor ve uzun süre reklam çalışması yapmak da bu sayede mümkün hale geliyor. Hitap edilen kitle de daha geniş ve daha kısa sürede daha fazla insana bu sayede ulaşılabiliyor. Büyük markalar genellikle geçiş yolu olarak bilinen şehirler arası yollardaki binaları tercih ediyor ve cephe bölgesi yola bakıyorsa eğer reklam için en değerli binalar olarak listelere alınıyor.

bina-reklam-giydirme

Bina giydirme reklam fiyatları bu aşamada farklılık gösterebiliyor, bu yüzden net bir rakam vermek çok da doğru olmayacaktır.

Genellikle içecek ve giyim markalarının tercih ettiği bir reklam çalışmasıdır ve geri dönüşleri de oldukça fazladır. Sosyal medya reklamcılığı ile birlikte an itibarıyla en popüler olan reklam çalışmasıdır. Bu aşamada sizler de binalarınızı değerlendirebilir ya da markalarınız için reklam verebilirsiniz.

Binalarınızın yer aldığı bölge fazla işlek ve reklama uygun ise bunu paraya dönüştürmek mümkündür. Bina giydirme reklam fiyatları oldukça esnek ve az önce de söylediğimiz gibi reklam boyutuna ve binalarınızın bulunduğu bölgeye göre de değişiklik gösterebiliyor.

İlginç bir reklam türü ancak oldukça etkili ve geri dönüş alması da muhtemel bir çalışmadır.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir