Buca’nın Tüm Noktalarına Bosch Servis İmkanı

By  |  0 Yorum

bosch-servisBosch marka ürünlerinizde oluşan sorunları ya da oluşacak olan bütün sorunları çok az bir süre içerisinde çözüme kavuşturarak ve ürünleriniz sanki daha yeni alınmış gibi bir hizmet ile tüm müşterilerimize özel servis hizmeti vermekteyiz. Kullandığınız ürünlerinizi ilk gün nasılsa o hale getirmek için ve ürünlerinizin uzun ömürlü halde olmasını sağlamak için işini tam anlamıyla yerine getiren, kaliteli bir iş sunan, eğitimli, güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile size her zaman en iyi kaliteyi sunuyoruz.

Belirli bir hedef için sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Özel Buca Bosch Servis olarak, tam donanıma sahip ve yedek parça ihtiyacını anında karşılayabilecek özelliklere sahip ekip araçlarımız ile kaliteyi ayaklarınıza kadar getirip size kaliteyi sunuyoruz. Biz hizmete başladığımız günden beri servis konusunda herhangi bir problem yaşamadık. Bunu müşteri memnuniyetini esas almamıza borçlu olduğumuzu biliyor ve bunun devamı içinde elimizden gelen en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Kaliteli işçilik yaptığımızı biliyor ve size 1 yıl garanti de veriyoruz.

İzmir’in n kalabalık ilçelerinden biri olan Buca ilçesinde, özel servis hizmeti sunan Buca Bosch Servis ile birlikte Bosch marka ürünlerinizi garanti altına almak bizim işimizdir. Eğer arızalı ürününüzün gelecek zamanda tekrar sizin için bir sıkıntı olmasını istemiyorsanız tek yapmanız gereken şey bize ulaşmak olacaktır. Bunun içinde http://www.boschservisizmir.org web adresi ile ya da telefon yardımıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir