Çalışanlar İçin Yeni Nesil Yemek Kutusu

By  |  0 Yorum

Akıllıca tasarlanmış olan çalışanlar için yemek kutusu oldukça sağlıklıdır. Birçok yemeği saklayarak iş yerinizde yeme olanağı sunar. Çalıştığınız ortama 5 çeşit yemek götürmeniz bile mümkün. Farklı ebatlarda hazırlanmış beslenme çatası gözenekleri iş yerinizde tüm dikkatleri olumlu olarak üzerinize çekmeyi sağlar. İş arkadaşlarınız sağlıksız gıdalar alıp tüketirken yada tek bir saklama kabında bir çeşit ürün getirirken veya birkaç yemeği iç içe koyarak karıştırmak zorunda kalırken siz farkınızı ortaya koyun. Birkaç ürünü bir arada farklı kutucuklarda kendinize servis yapın.

Çalışanlar için yeni nesil yemek kutusu içerisine koyduğunuz yemekler dökülme yapmaz. Kapaklar tabağını dayanıklı bir şekilde kenetler bu da dökülme ya da sızma yapmamasını sağlar. Böyle olduğu için sırt çantanızda, kol çantanızda, poşette taşıma kolaylığı sunar.
Çalışanlar için yeni nesil yemek kutusu içerisinde bulunan manyetik çatallar sayesinde ekstra bir çatal bıçak kaşık taşıma gereği duymayacaksınız. Modüler kaplar ile manyetik çatal bıçak kaşık görüntü olarak o kadar şık ki iştahınızı açmaya yardımcı olacaktır.

Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı ürünler tüketmek gerekir. Bu yüzden çalışanlar için yeni nesil yemek kutusu oldukça sağlıklıdır. Hem yemeğinizi evinizde siz yapacaksınız. Hem taşıma işlemini siz yapacaksınız. Yani yemeğinizin içeriğini tamamen siz belirleyeceksiniz. Boyutları 24,1 x 18,5 x 5,3 cm olan Prepd Pack size çeşit sunmaktadır. İstediğiniz yemeği yanınıza alma olanağı sağlamaktadır. Küçük porsiyonlarda çok çeşit ya da büyük porsiyonlar hazırlamanız mümkündür.

Kapları bulaşık makinasına atmanız da mümkündür. Ya da dondurucu veya mikrodalga fırında kullanmanız. Bu kadar kolay kullanıma sahip Prepd Pack ürününü sizde satın almak istemez misiniz? Haziran / 2016 da piyasaya sürülmesi beklenen Prepd Pack 50 dolardan satışa sunulacaktır.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir