Çinden Ürün Getirip Satmak

By  |  0 Yorum

Teknoloji dünyasının merkezi olan Çin, ülkemiz yatırımcılarının da çok sık ziyaret ettiği ve en azından yakından takip ettiği ülkelerden bir tanesi olarak listelerdeki yerini almaya devam ediyor. Burada satışı yapılan birçok ürünün ülkemize rakam değerlerine göre ok daha ucuz olması da yatırımcıları harekete geçirmiş durumda. Çin’den ürün getirip satmak da yeni iş fikirleri başlığı altında sizlere önerebileceğimiz çalışmalardan bir tanesidir ve dilerseniz sizler de bu fikri değerlendirebilirsiniz.

Bu yapmak için Çin ziyaretine de gerek yok çünkü yaban menşeli siteler aracılığı ile siparişlerinizi online olarak verebiliyor ve 2 ila 3 hafta gibi kısa bir sürede ürünlerinize sahip olabiliyorsunuz ancak bu konuda şöyle bir sıkıntı yaşayabilirsiniz ve o da gümrük geçişleridir.

cinden-urun-getirip-satmak

Çok fazla mal almak istediğinizde gümrükte sıkıntı yaşamanız gayet normal ancak siparişlerinizi parça parça verdiğiniz takdirde bu konuda herhangi bir şekilde sorun yaşamazsınız.

Alibabaexpress gibi adresler bu konuda sizlere yardımcı oluyor ve sipariş vermek için en ideal siteler arasında yer alıyor. Daha ucuza getirip yüksek rakamlar ile satış yapabileceğiniz çok özel alternatifler karşınıza çıkıyor ve daha da önemlisi ilginç teknoloji ürünleri ile birlikte insanların dikkatini çekmeniz de çok daha kolay bir hal alıyor.

Dilerseniz sizler de bu fikri değerlendirebilir ve küçük yatırımlar ile daha büyük gelir elde etme şansını yakalayabilirsiniz diye düşünüyoruz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir