Defacto Bayilik

By  |  0 Yorum

  • DEFACTO BAYİLİK

Giyim sektöründe söz sahibi olmayı başaran ve günümüz itibarıyla 200’den fazla şubesi ile birlikte bu sektöre öncülük etmeyi de başaran Defacto, bayilik çalışmaları ile birlikte daha fazla insana ulaşmayı hedefliyor ve bu hedefleri doğrultusunda sizleri de çalışmalarına en iyi şekilde ortak ediyor. Defacto bayilik ile birlikte sizler de satış ortağı olabilir ve yeni bir mağaza ile birlikte sektöre daha profesyonel bir şekilde adım atabilirsiniz. Kampanyalar ve sunduğu fırsatlar ile birlikte bir adım öne çıkmayı başaran ve her geçen gün sahip olduğu kitleyi de arttıran bu marka ile çalışma için neler yapmanız gerektiğini öğrenmek istiyorsanız eğer sizler de alt başlıklara göz atabilirsiniz. 2003 yılından bu yana büyük gelişim gösteren ve Türkiye pazarında da söz sahibi olan marka, Akdeniz Modası sloganı ile birlikte güzel bir ivme yakaladı ve satış grafiklerine bakıldığında da bu ivmenin her geçen gün yükseldiğini görebiliyoruz.


  • Neden Defacto?

defacto-bayilik

Defacto bayilik için çok fazla nedeniniz olduğunu düşünüyorum. Giyim sektörüne, herhangi bir markaya sahip olmadan, sıfırdan bir isim ile giriş yapmak büyük cesaret gerektiriyor. Sektörde bu kadar çok kaliteli marka varken sizlerin yeni bir isim ile yer almanız bir hayli zor olacaktır. Bu zorluğun yanı sıra insanların sizleri tanıması da sıkıntılı bir süreci beraberinde getirecektir. Kısa vadede gelir elde etmeniz söz konusu olmayacaktır, bu yüzden isim yapmış bir markadan yardım almak ve onun bünyesi altında yer almak çok daha doğru ve çok daha karlı bir tercih olacaktır. Defacto, ülke genelinde popüler bir giyim markasıdır ve bayilik için tercih edebileceğiniz markalar listesinde de en üst sıralarda yerini alıyor. Daha popüler, daha ilgi çekici ve çok daha fazla tercih edilen olduğu için defacto ile çalışmak daha mantıklı görünüyor. Çok sayıda şehirde şubesi var ve fiyatlar bakımından da genel bütçeye en iyi şekilde hitap etmeyi başarıyor ve bu da markayı daha popüler kılıyor.


  • Defacto Bayilik İşlemleri

Defacto, bu konuda internet sitesi ya da farklı mecralar üzerinden herhangi bir bilgi vermiyor, bu yüzden bayilik hakkında daha fazla bilgi almak adına sizler de yetkili isimler ile iletişime geçebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.


  • Kurum Hakkında Kısa Bilgi

Türkiye dışında farklı ülkelerde de geniş çapta ortak şube hizmeti ile birlikte çok sayıda insana ulaşmayı başaran bir giyim markasıdır. LCW ile birlikte ülkemizde en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor ve popülaritesi bu kadar yüksek olan bir markanın bayilik ile birlikte çok daha iyi yerlere geleceğini de tahmin etmek zor olmuyor. Akdeniz Modası ile birlikte farklı bir akım yaratan ve bu akımı yalnızca ülkemizde değil, dış ülkelerde de sürdüren marka, uygun fiyatları ile birlikte göz doldurmaya devam ediyor ve özellikle asgari ücret alan kesimin liste başında yer alan arkalardan bir tanesi olmayı da başarıyor. Genele hitap edebilmiş olan bu markanın bayiliği sayesinde sizler de sahip olduğunuz sermayeyi çok daha kısa sürede katlayabilirsiniz.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir