En İyi Yatırım

By  |  0 Yorum

  • En İyi Yatırım

Sahip olduğunu sermayeyi en iyi şekilde değerlendirmek ve parayı saklamak yerine uzun vadede katlamak istiyorsanız eğer sizler de en iyi yatırım planlamaları ile bunu sağlayabilirsiniz. İyi analiz etmek, doğru bir planlama ve düzenli çalışma ile birlikte paralarınızı katlayabilirsiniz. Bunun için çok fazla seçenek var ve dilerseniz bu seçenekleri hep birlikte listeleyelim.


  • Hisse Senedi Al-Sat

hisse-senedi-alim-satim

En iyi yatırım araçlarından bir tanesidir ve yüksek rakamlar ile girdiğiniz takdirde uzun vadede olduğu gibi kısa vadede de gelir elde etmeniz söz konusudur. Hisse senetleri, bir firmanın ya da markanın sunduğu ortaklık çalışması olarak özetlenebilir. Geleceği parlak bir firmayı tercih ederek başlayabilir ve sizler de o firmanın hisse senetlerinden pay alarak yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Gün içerisinde takibe devam etmenizi öneriyoruz ve piyasaların durumunu da göz önünde bulundurarak en azından firmanın geleceği hakkında fikir yürütebilir ve ne almanız ya da ne zaman satanız gerektiğini de belirleyebilirsiniz.


  • Borçlarınızı Kapatın

borclarinizi-kapatin

En iyi yatırım şekli demek doğru olacaktır. Var olan borçlarınızı biriktirmek ve faiz ile birlikte daha yüklü hale getirmek, herhangi bir şekilde rahat hareket etmenizi ya da yeni bir yatırım yapma çalışmalarını da engelleyecektir. İlk etapta borçlarınızı kapatmanızı öneriyoruz ve sıfıra indirgediğinizde daha rahat bir kafa ile yatırım için harekete geçebilir ve doğru kararlar verebilirsiniz.


  • Bireysel Emeklilik

bireysel-emeklilik

Emekli olduğunuzda maddi anlamda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız eğer bireysel emeklilik sigortası ile tanışmanızı öneriyoruz. Aylık düzenli yatırım ile birlikte 10 yıl boyunca devam eden bu yatırım planlaması sayesinde sizler de %20 civarında net bir kazanca sahip olabilirsiniz. Paranızı geri alma konusunda ise ödeme planını sizler belirliyorsunuz ve bunu aylık ya da yıllık olarak belirleyebilirsiniz. Yatırım yaptığınız firmanın ya da kurumun iflası gibi bir durum söz konusu olduğu takdirde 100.000 liraya kadar devlet tarafından bu zararın karşılanacağını da belirtmekte fayda var.


  • Faiz Birikimleri

faiz-birikimi

Birikiminizi faiz ile katlayabilirsiniz ve en güvenilir yöntemlerden bir tanesidir çünkü zarar etme gibi bir durum söz konusu değildir. Yıllık faiz ile birlikte uzun vadede paranız katlanacak ve bankanın batması durumunda da yine devlet tarafından gerekli ödeme yapılacaktır.


  • Emlak ve Gayrimenkul

emlak-ve-gayrimenkul

Bir ev sahibi ya da iş yeri sahibi olmak ve sahip olduğunuz gayrimenkulleri kiraya vererek değerlendirmek de en iyi yatırımlardan bir tanesidir. Dilerseniz bir toprak satın alarak uzun vadede bekletebilir ve değerlendiği anda satabilirsiniz. Düzenli al sat işlemleri ile birlikte zarar etmeniz söz konusu değildir. Yatırım planlamalarınızı uzun vadede yapacak olursanız, elinizdeki gayrimenkulü bekletmeniz çok daha sağlıklı olacak ve gayrimenkul çevresinde yapılacak olan çalışmalar ile bu alanların ve gayrimenkulün değeri de otomatik olarak artacaktır.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir