Evde Çanta Dikim İşi

By  |  0 Yorum

Günümüzde ev geçindirebilmek bir hayli zor olsa gerek. İşsizlik sıkıntısı günümüzde yeteri kadar fazlayken, çalışan kişilerin bile tek maaşla evi geçindirmesi bazen mümkün olmuyor. Özellikle ev hanımlarının dikkatini çekebilecek bir iş var elimizde. Sizlerde Evde çanta dikim işi ile çok ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Çok yakın bir zamanda düğününüz var ve size oldukça yüklü masraflar çıkacaktır. Ev veya araba almayı düşünüyorsunuz. Hiçbiri olmadı, kalabalık bir ailesiniz. ve masraflarınız da hayli kalabalık. Özellikle evde oturan ve iş arayıp fakat bulamayan ev hanımlarımız, bu işi gönül rahatlığıyla yapabileceklerdir. Farklı desenlerde, farklı renklerde ve farklı malzemelerden ortaya çok çeşitli ve güzel çantalar koyabilir ve çok ciddi paralar kazanabilirsiniz. Artık evlere işveren firmaların sayısı her geçen gün artıyor. Kendi şirket bünyelerinde eleman artışını aza indirgemek ve daha çok kişiyle çalışıp işlerini daha çabuk bitirebilmeleri açısından evlere vermiş oldukları çeşitli işlerle hem sizlerin hayatını hem de kendi iş yoğunluklarını azaltmayı amaç edinmektedirler. Peki, hiç düşünmez misiniz? Bir hayal kursanız şöyle! Düşünün! Bir iş adamı veya bir iş kadını. Veya sıradan bir insan da olabilir. Herhangi bir yere davete giderken boynunda sizin elinizden çıkan harika bir çantayı taşıyor olabilir. Veya bir sergiye gittiğinizde belki de evde para kazanmak amacıyla yapmış olduğunuz çantanızı binlerce insanın gözü önünde, beğenisi kazanılmış bir şekilde göreceksiniz. Ve bu size aslında hem güç verecek, hem de mesleki anlamda maddi manevi kazançlar sağlayacak. Her şey bir hayalle başlar. Önemli olan, hayal edebilmek ve umuda doğru bir ışık yakabilmek. Elinizde böylesine bir yetenek varken bunu değerlendirmek gerektiğini düşünüyoruz. Okul çantası, makyaj çantası, el çantası, erkek çantası, bebek çantası, bilgisayar çantası ve hemen her alana uygun çantalar tasarlayabilirsiniz. Ve bu çantalar sizin birer eserleriniz olacaktır. Özellikle bu işi yaparak para kazanacak olan ev hanımları, kendileri için sadece yemek yapıp, çamaşır yıkayıp, çocuk bakan sıfatlarının dışında, bir de hem eve destek olan hem de kendi ayaklarının üzerinde duran bireyler olarak anılacaklardır. Bir erkeğin egemenliğine bağlı olarak yaşamak yerine, ekonomik özgürlüklerini ilan etmiş olacaklardır. Bu iş, bir diğer anlamda bir zanaat işidir. Aslında başta çok zor ve zahmetliymiş gibi görünse de, dikilecek olan çantalar sizin elinizden çıkacağı gibi, yine her türlü tasarım zevki de sizlere ait olduğu için, istediğiniz şekillerde ve istediğiniz boyutlarda çantalar dikebilirsiniz. Yeter ki sizden istenen çantanın ne çantası olacağını ve ne boyutta, kaç gözlü olacağını önceden öğrenip, ona göre tasarım yapmanız. Ve iletişim halinde olduğunuz firma veya kişilerin size vermiş oldukları süre içerisinde çantaları yetiştirebilmeniz de çok önemli. Dikilen çantaların teslim şekli ve ödemelerin yapılışı firma veya kişilerin belirledikleri şekillerde ve size uyan şekillerde sağlanacaktır.

Evde çanta dikim işi veren firmalara, internetten ulaşabilirsiniz. Sadece interneti kaynak olarak kullanmak istemiyorsanız, gazetelerin iş ilanlarını kontrol ederek, evlere verilen işler bölümü varsa oralardan da bulabilirsiniz. Hiç olmadı bir gün bir yerde bir afiş görürseniz. Veya tanıdıklarınız aracılığıyla da bulabilirsiniz. Ve aklınıza gelebilecek pek çok şekilde bu işi veren firma veya kişileri rahatlıkla bulabilirsiniz. Unutmayın!

Her şey bir hayalle başlar. Ve sizler de kendi hayallerinizi kurarak, geleceğinize her zaman bir ışık yakabilirsiniz. Yeteri kadar işin içeriğinden ve sağlayacakları maddi ve manevi kazançlarından bahsettik. Sizler de
Evde çanta dikim işi yaparak, çok ciddi paralar kazanabilir ve kendinizi gerek maddi, gerekse manevi anlamda geliştirebilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir