Evde Davetiye İşi Yapımı

By  |  2 Yorum

Evde çalışarak para kazanmak isteyen girişimcilerin en çok tercih ettiği popüler işlerden bir tanesi de evde davetiye işi yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle ev hanımları bu konuda biraz daha aktif. İş gücü bazında değerlendirildiğinde fiziksel olarak sizleri çok fazla yormayacak ve daha da önemlisi gün içerisinde zamanınızı çok fazla almayacak olan bir iş koludur. Evde davetiye işi yapımı, her yaştan insanın yapabileceği basit bir iş olarak karşımıza çıkıyor ve çok sayıda insana da hitap ediyor. Yapacağınız iş belli bir limit belirlemek ve gün içerisinde o limite ulaşarak davetiyeleri teslim etmek olacaktır.

evde-davetiye-yapimi

1000 adet davetiye için 20 ila 30 lira gibi bir rakama belirlenmiş durumda ve bir aile olduğunuzu düşünürsek 1000 davetiyeyi de 1 günde tamamlamanız gerçekten çok kolay! Kafa yormanızı gerektiren ya da sizleri fiziksel olarak yoran bir iş değildir bu yüzden aileniz ile birlikte ek gelir elde etmek adına tercih edebilirsiniz.

evde-davetiye-yapimi-2

Firmaları belirledikten sonra sizler de iletişime geçiyor ve gün içerisinde ya da haftada ne kadar davetiye katlayabileceğinizi belirtiyorsunuz, zaten daha sonra firma yetkili isimleri sizinle iletişime geçiyor ve taleplerinize kısa sürede yanıt veriyor. Yapabileceğiniz en kolay işlerden bir tanesidir ve düzenli olarak yapıldığı takdirde ev ekonomisine olan katkısı da gerçekten muazzam ve birkaç kişi çalıştığınız takdirde bu rakam da artacaktır.

1 Yorum

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir