Evde Ek İş – Evde Ne İş Yapabilirim

By  |  1 Yorum

  • Evde Ek İş – Evde Ek iş Ne Yapabilirim

Sahip olduğunuz iş, maddi anlamda sizlere yeterli gelmiyorsa ve bunun yanında ek olarak maddi anlamda bir şeyler elde etmek istiyorsanız, ek gelir fırsatlarından yararlanabilir ve evde yapabileceğiniz basit işler sayesinde sizler de kazancınızı arttırabilirsiniz. Evde ne iş yapabilirim sorusunun cevabına ve hatta cevaplarına, dilerseniz hep birlikte göz atalım.


  • Ev Dekorasyon-Onarım ve Bakım

ev-dekorasyon-onarim-bakim

İnşaat işleri konusunda kendinize güveniyorsanız ve işçilik bazında iyi şeyler yapabileceğinizi biliyorsanız eğer sizler de dekorasyon çalışmaları ve onarım çalışmalarında yerinizi alabilirsiniz. Bunun için bir ofis açmanıza da gerek yok çünkü çok sayıda bireysel çalışan var ve ek gelir için en keyifli çalışma türlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Ek iş ne yapabilirim diye düşünenler için tavsiye edebileceğimiz işlerden bir tanesidir ve bir süre sonra reklamınız yapılmaya başlandığında müşteri portföyü konusunda da sorun yaşamayacaksınız.


  • Evcil Hayvan Misafir Edin(Bakım-Konaklama)

evcil-hayvan-bakim-konaklama

Petshopların günlük kiralama çalışmalarında faiş fiyatlar ile hayvanseverlerin canını sıktığını çok iyi biliyoruz ve hayvan sahiplerinin büyük bir kısmı bu adreslere başvurmak yerine eş ya da dostlarını tercih ediyor ancak her zaman müsaitlik gibi bir durum söz konusu değil! Seyahate çıkacak ya da o gün için o şehirde bulunmayacak olan hayvan sahiplerine sizler de hayvan bakımı ve konaklama işinde yardımcı olabilir ve evinizi açabilirsiniz. Ucu açık bir gelir tablosu karşınıza çıkıyor ve bu aşamada fiyat verecek olanlar da sizlersiniz. Günlük ya da haftalık konaklama ve bakım için hizmet verebilir ve bu işten de gelir elde edebilirsiniz. Evde ne yapabilirim sorusunun en keyifli yanıtlarından bir tanesi olacağını düşünüyoruz.


  • Online İşler

online-isler

Evde ek iş yapmak istiyorum diyenlerin başvurduğu işlerden bir tanesi de online dünyadaki ek gelir çalışmalarıdır. Kendinize ait bir web siteniz olabilir ve bu site üzerinden tık başına para kazanabilirsiniz ya da e-ticaret siteleri ile birlikte ürün satışı yapabilirsiniz. Güzel bir reklam çalışması ile birlikte sitelerinizin tanıtımını en iyi şekilde yapabilir ve daha fazla insanı da sitelerinize çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra içerik editörlüğü yaparak da internet üzerinden para kazanabiliyorsunuz ve bu kez site sahibi olarak değil, siteye içerik sağlayan kişi olarak görev alıyorsunuz. Dil bilgisi ve Türkçe konusunda kendinize güveniyorsanız, online olarak yapabileceğini en keyifli işlerden bir tanesi olacaktır.


  • Örgü-Takı Satışı

taki-satisi

Evde ek iş konusunda daha çok hanımların ilgi alanı olan örgü ve takı tasarımı da yine öne çıkan işlerden bir tanesidir. El becerinizin olduğunu düşünüyor ve kendinize bu konuda güveniyorsanız, sizler de evde yaptığınız işleri satışa sunabilirsiniz. Aslında bunu daha iyi bir pazarlama stratejisi ile online dünya üzerinden yaparsanız daha fazla insana ulaşmanız da söz konusudur. Örgü ve takı satışı ile birlikte sizler de aylık 1000 ila 2000 lira arası ek gelir elde edebilir ve u işin pazarında yer alırsanız, daha profesyonel bir reklam çalışması yaparsanız da bu rakamları arttırabilirsiniz.


  • Çocuk ve Yaşlı Bakım Hizmetleri

yasli-bakimi

Çalışan ya da gününün büyük bir kısmını dışarıda geçiren insanlara yardımcı olabilirsiniz. Çocuk sahibi ailelerin büyük bir kısmı çalışıyor ve çocuklar da genellikle büyüklere teslim ediliyor ancak bu her zaman için mümkün olmuyor ve düzenli bakım ya da koruma için bir iş kolu meydana geliyor. Çocuk bakımı ile birlikte yaşlı bakımı için de bu sektörde yer alabilir ve sizler de günlük ya da haftalık bakım ile birlikte ek gelir elde edebilirsiniz. Ek iş olarak ne yapabilirim diye düşünüyorsanız ve sabırlı olduğunuza inanıyorsanız, sizler de bakım hizmetleri ile birlikte ek gelir elde edebilirsiniz.


  • Güzellik-Bakım ve Masaj Desteği

guzellik-bakim-destegi

Evde ne iş yapılır ya da ek iş yapmak istiyorum gibi bir düşünceye sahipseniz ve bu aşamada karar vermekte zorlanıyorsanız eğer, alternatifler bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Hanımlar için en uygun işlerden bir tanesi olan güzellik ve bakım hizmeti ilk alternatif olarak yerini almış durumda. Ek iş yapmak istiyorum, ne yapabilirim diye düşünmek yerine sizler de becerilerinizi ortaya koyabilir ve bunların üzerinden yapabileceğini işlerin listesini daha kolay bir şekilde çıkartabilirsiniz. Aslında erkeklerin de yapabileceği bir iş ve müşterileriniz ile aranızda bir güven ilişkisi oluştuğu sürece kitleyi de genişletmeniz mümkündür. Güzellik ve masaj hizmetleri ile birlikte ucu açık bir gelir elde etmeniz söz konusu ve yine bu işi de evinizden yapabiliyorsunuz.


1 Yorum

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir