Evde El İşi

By  |  0 Yorum

  • EVDE EL İŞİ

Evde el işi yaparak ek gelir elde etmeniz mümkün ve daha da önemlisi çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyebileceğiniz ve sorumlu olduğunuz kişilerden uzak bir ortamda çok daha rahat bir çalışma sergileyebileceğiniz işlerdir. Bu işlerin liste halinde sizlere sunmaya devam ediyor ve ne şekilde yapabileceğinizi de aktarıyoruz.


  • Mum Süsleyerek Para Kazanın

mum-susleyerek-para-kazanin

Romantik anların vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan mumlar, aklını kullanan her insan için evde çalışabileceği bir iş imkanı sunuyor. Özellikle büyük mumların etrafını süsleyerek sizler de daha kusursuz bir görüntü yaratabilir ve bu mumları pazarlayabilirsiniz. Sıradan bir mum üzerinde yapacağınız çalışmalar, mumun değerini arttırıyor ve satış üzerinden kar elde etmenizi de sağlıyor.


  • Mum Tipi Buzlu Cam Süslemesi

mum-tipi-buzlu-cam

Evde el işi bölümünde, aksesuar olarak kullanılan buzlu camları süsleyerek sizler de satışını yapabilirsiniz. El işi kağıtları ya da daha kaliteli kağıt kaplamalar ile birlikte bu ürün gruplarını daha gösterişli ve daha renkli hale getirebilirsiniz. Satış işlemlerini online olarak yapabileceğiniz gibi, bu tür ürünlerin satışını yapan büyük firmalara da pazarlayabilirsiniz. Gayet basit ve zaman kaybı yaşatmayacak olan bir çalışma gerektiriyor ve elde edeceğiniz gelir de emin olun çok yüksek.


  • Kullanılmış Kıyafetleri Değerlendirin

kullanilmis-kiyafetler

Geri dönüşüm çalışmaları olarak sizler de daha önce kullandığınız t-shirt, bluz ya da benzer kıyafetleri kesip biçerek şal şeklinde satışa sunabilirsiniz. Hanımların çok fazla ilgisini çeken ve kış aylarında tercih ettikleri şalları, sizler de daha ilgi çekici bir sunum ile huzurlarına çıkartabilir ve bu işten ek gelir elde edebilirsiniz.


  • Dekoratif Sabunlar

dekoratif-sabunlar

Sıradan bir sabunu süsleyerek aksesuar olarak insanlara sunabilirsiniz. Evde el işi bölümünde bu eğlenceli iş de yerini almış durumda ve aksesuar satışı yapan mağaza ya da firmalar ile iletişime geçerek sizler de onlar için bu işi yapabilirsiniz. Sabunları renklendirme ve boyama ile birlikte aksesuar olarak tasarlayabiliyorsunuz.


  • Kuş Yemi İle Duvar Çelengi

Evde el işi çalışmaları arasında belki de en zahmetli olanıdır ancak getirisi de bu zahmetin karşılığına göre gayet iyi görünüyor. Kuş yemi ve yapıştırıcı madde ile birlikte sizler de gerekli süslemeleri yaparak şık bir aksesuar yaratabilir ve insanlara sunabilirsiniz. Bu tür ürünleri online olarak pazarlamak her zaman için daha avantajlıdır ve bunun için de bir web sitesi desteği ile birlikte adımlarınızı atabilirsiniz.


  • Şişeden Lamba Yapımı

siseden-lamba

Basit bir şişeyi el becerisi ile birlikte aydınlatma sektörüne dahil edebilir ve insanlara daha şık aksesuarlar sunabilirsiniz. Kullanacağınız şişelerin cam olması ve hatta özel üretim cam olması daha kaliteli ürünler sunmanıza yardımcı olacak ve ürünlerin satışını da daha kolay hale getirecektir. Örnek görseller aracılığı ile bu aksesuarlar hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir