Ferroli Servis Kombi Tamiri

By  |  0 Yorum

Ferroli marka kombilerin daha uzun ömürlü olması ve daha az arıza yapması için düzenli kombi bakımı mutlaka yaptırılmalıdır. Ancak yaptırılacak olan bakım işlemi uzman bir servis tarafından yapılmalıdır. Ferroli Servis, İstanbul Maltepe ilçesinde ihtiyaç duyulan profesyonel kombi bakımı ve tamiri hizmetini vermektedir.

Ferroli Servis Maltepe ilçesinde verdiği kombi bakımı hizmetiyle petek temizliği ve kombi kontrolü yaparak kombi performansını arttırmaya yardım etmektedir. Kombi bakımı için oluşturulan talep doğrultusunda ilgili adreste öncelikle kombi performansı kontrol edilmektedir. Sonrasında Ferroli Servis tarafından verilen petek temizliği sayesinde kombi performansı daha fazla arttırılmaktadır. Daha az performansla daha fazla verim alındığı görülmektedir. Ferroli Servis kombi bakımı dışında bir de kombi tamiri ve ilk alınan kombilerin kurulumu gerçekleştirilmektedir. Özel bir servis olmanın getirisi olarak rakiplerinden bir adım önde olmak adına profesyonel bir hizmet vermektedir.

Ferroli Servis ile alınacak olan tamir hizmeti için öncelikle arıza kaydı oluşturulması gerekmektedir. Ardından yapılacak olan tamir hizmeti öncesinde ilgili adreste arıza tespiti yapılmaktadır. Yedek parça değişimi yapılıp yapılmayacağı anlaşıldıktan sonra ilgili işlem yapılmaktadır. Ferroli Servis ilgili kombi tamiri için parça değişimi yapacağı zaman çıkacak maliyetle ilgili müşteriyi bilgilendirmektedir. Alınan müşteri onayı doğrultusunda parça değişimi yapılarak ilgili arıza giderilmektedir. Arızanın en kısa sürede çözülmesi için serviste işin ehli kişilerin yer aldığı bir ekip çalışmaktadır.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir