Garantili Hizmetiyle PROTHERM Servis İstanbul’da Sizlerle

By  |  0 Yorum

protherm-servis-merkeziProtherm marka ürünleriniz ile ilgili birtakım sorunlar yaşamanız gayet normal çünkü teknolojik ürünler düzenli bakım hizmeti almadıkları sürece daha çabuk yıpranıyor ve bu yıpranma bir süre sonra sorunların daha da büyümesine neden oluyor. Özel İstanbul Protherm Servis firması olarak siz değerli dostlarımızın sahip oldukları ürünleri daha kaliteli bir şekilde sizlere ulaştırmak ve beklentilerinize yanıt vermek istiyoruz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen firmalardan bir tanesiyiz ve bu firmayı sizler de tanıdığınızda sektördeki lider konumunu fazlasıyla hak ettiğini göreceksiniz. Profesyonel kadromuz ve güvenilir yönetim ekibimiz ile birlikte vizyon sahibi bir firma olarak karşınıza çıkıyor ve sizleri her anlamda mutlu etmeyi başarıyoruz.

Merak ettiğiniz her sorunun ve firma ile ilgili soru işaretlerinin yanıtını vermek adına iletişim kanallarımızın sayısını arttırdık. İnsanlar daha önceki yıllarda bizlere iletişim numaralarımız aracılığı ile ulaşıyordu ancak bir süre sonra artan talepler doğrultusunda ne yazık ki yanıt vermekte zorlandığımız da oldu. Bu zorluğu atlatmak ve daha hızlı iletişim kurmanıza yardımcı olmak adına harekete geçtik ve artık online olarak da iletişim kurmanıza fırsat sunduk. Web sitemizdeki servis talep formu ile birlikte sizler de bize ulaşabilir ve sorularınız için de bu formu kullanabilirsiniz.

Araç sayımız çok fazla ve bu sayının her geçen gün biraz daha arttığını belirtmek isteriz. Aynı şekilde çalışan sayımız da artıyor ve bu da daha hızlı hale gelmemize yardımcı oluyor. Taleplerinize doğru ve hızlı bir şekilde yanıt vermek için buradayız ve bunu da en iyi şekilde yapıyoruz. Bizi tanımak ve hizmet almak isterseniz sizler de ilk adımı atabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir