Gezici Ekipler ile İstanbul’un Her Noktasına Aynı Gün Beko Servis Hizmeti

By  |  0 Yorum

Servis sektöründe fark yaratmaya ve siz değerli müşterilerimizin bütçelerini sarsmamaya devam ediyoruz. Beko marka tüm ürünleriniz için profesyonel servis hizmeti sunarken aynı zamanda fiyat listemiz ile de sizlere destek oluyoruz. Diğer firmalar gibi yüksek fiyatlarla karşınıza çıkmıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ve sorunsuz işçilik parolası ile hizmet veren firmamız sektörün önde gelen isimleri arasında yer alıyor.

“Özel Beko Servisi ni Yakından İncelemek İster misiniz ?”

beko-servisBizler bu başarıyı nasıl elde ettik? Çalışma hayatımızın ilk yıllarında hizmet verdiğimiz İstanbul bölgesini detaylı bir şekilde inceledik ve servis konusunda yapılabilecek ve ortaya sunulabilecek olan farklılıkları belirledik. Sektörün eksiklerini değerlendirdik… Kadromuz genç ve dinamik bir ekibin ürünüdür. Çalışanlarımız sürekli olarak üretmekte ve projelerinizi bizimle paylaşmakta. Durum böyle olunca sürekli olarak fırsatlarla karşınıza çıkan bir firma olmak zor olmadı.

Gezici ekiplerimiz ve donanımlı araçlarımız sayesinde İstanbul bölgesinde Beko marka tüm ürünleriniz için servis hizmeti sunuyoruz. Bu araçların içerisinde ekiplerimizin ihtiyacı olan her şey mevcut. Yedek parçalardan tutun da gerekli olan tüm aksesuarlar ve ekipmanlar araçlarımızda yer alıyor. Servis anında ihtiyacımız olan her şey elimizin altında.

Alanında uzman kadromuz işini severek yapıyor ve işçilik konusunda diğer firmalara fark atıyor. 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi ekiplerimizi arayarak adres bilgilerinizi bırakabilir ve arkanıza yaslanıp bizleri bekleyebilirsiniz. En küçük şikayetleriniz için bizleri çekinmeden arayın.

İnternet adresi : http://www.arcelikbekoservis.com

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir