Güncel İŞ Fikri – USB Araç Şarjı Satmak

By  |  2 Yorum

  • USB Araç Şarjı Satmak!

Evet ticari zekamızı konuşturacağımız Türkiye’de bu şekilde henüz yapılmayan yapan ilk kişinin çok güzel paralar kazanacağı yepyeni bir iş fikri ile karşınızdayım. İşimizin genel olarak özeti “pazarlama”. Ama pazarladığımız ürünün hedef kitlesi hem çoğu satış yapılan ürüne göre daha fazla hem de satışı diğer ürünlere nazaran çok daha basit. Hepsini geçtim kar marjı yazının devamında detaylarını paylaşacağım zaten ama en az %400-500 oranında.

Evet hazırsak iş fikrimizi anlatmaya başlıyorum. Olayımız artık hemen hemen herkeste olan akıllı telefon sahibi ve araba sahibi kişilere usb araç şarjı satmak. Eğer bu yazıyı okuyorsanız ve bir arabaya sahipseniz veya yazıyı okurken yanınızda araç sahibi biri var ise kendisine aracında usb şarjı olup olmadığını sorun. Ya vardır ya da gösterdiğinizde, olayını anlattığınızda satın almaya meyilli potansiyel bir müşteridir.

usb-arac-sarji-satisi

Ürünümüz yukarıda gördüğünüz gibi gayet küçük ama bir o kadar da işlevsel bir ürün. Bunu her araçta bulunan şarj bölümüne takarak dilerseniz telefonunuz dilerseniz bir başka usb girişli elektronik aleti şarj edebiliyorsunuz.

Yazının sonunda size bu ürünü nereden ne kadara alabileceğinizi link olarak paylaşacağım.

Diyelim ki bu ürünü aldık peki biz bunu kimlere ve nerede satacağız? dediğinizi duyar gibiyim. İşte pazarlamanın en büyük sorunlarından biri olan pazar arayışı bölümünü sizler için araştırıp sizi bu dertten de kurtarıyorum.

  • OTO YIKAMACILAR

oto-yikamaci

İşte en büyük hedef kitlemizden, daha doğrusu toptan satış yapabileceğimiz bir pazarlardan biri. Oto yıkamacılar, oto kuaförleri gibi yerler günde büyüklüğüne ve çevresine göre 20-50 belki de daha fazla arabaya günlük hizmet vermekteler. Eğer oto yıkamacılara bu ürünü 10’lu 20’li paketler halinde satarsanız gün içerisinde çok fazla zaman harcamadan çok büyük karlar elde edebilirsiniz. Bu arada bu ürünü biz yazının sonunda yine sizlerle paylaşacağım 1,5 TL gibi bir fiyata (vereceğim sitede 1 TL’ye kadar düştüğünü görebilirsiniz.) alıp artık sizin pazarlama yeteneğinize göre 5 TL ve üzeri fiyatlara satabilirsiniz.(Piyasada 10-15 TL’nin altında perakende satışı yapan neredeyse yok gibi.)

  • SANAYİ SİTELERİ

sanayi-sitesi

Yine oto yıkamacılar gibi önemli pazarlarımızdan biri de sanayi siteleri. Oto tamircilerden, aksesuarcılara, kaportacılardan hemen hemen her türlü işyerine bu ürünümüzü pazarlamamız mümkün. Dilerseniz oto tamircilerde sıra veya aracının işleminin bitmesini bekleyen kişilere de tek tek satmanız mümkün.

  • TRAFİK IŞIKLARI

İşte gerçek bir pazarlamacının kendini gösterebileceği, iyi bir çeneye sahipse paraya paraya demeyeceği satış noktası. Su satan kişileri biliyorsunuz, işler bir yolda su satan kişilerin sadece bir kaç saat içerisinde 100’lerce TL kazandığını ve bu işi meslek olarak edindiklerini de hatırlatmak isterim. En düşük 5 TL’den olmak şartıyla kimine 10 kimine 15 TL’ye bile bu usb araç şarjlarını satmanız mümkün.

Evet artık son olarak ürünü Çin üzerinden tüm dünyanın güvenli bir şekilde alışveriş yaptığı Aliexpress linkini paylaşarak bu yazıyı sonlandırıyorum. Eğer bu yazıyı okuyup bu iş fikrini hayata geçiren olursa yorum bölümünden bizlerle paylaşırsa seviniriz.

Usb Araç Şarjı Satın AL

1 Yorum

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir