İddaa Bayiliği Nasıl Alınır

By  |  0 Yorum

İş fikirleri ve günümüz iş fırsatları konularına değinmeye devam ediyoruz ve çağımızın hastalığı olan bahis de popüler bir iş kolunu karşımıza çıkartıyor. An itibarıyla popüler olan ve yediden yetmişe birçok kişinin tercih ettiği iddaa da bu alanlardan bir tanesi. Dilerseniz iddaa bayiliği nasıl alınır ve bunun için kişiler nasıl bir yol izlemelidir? Gibi soruların yanıtlarına göz atalım. www.sportoto.gov.tr adresine giriş yaparak burada yer alan bayilik formunu doldurmanız gerekiyor ancak bunun öncesinde belirtmekte fayda var.

idda-bayisi

Her dönem bayilik için bu adres aktif olmuyor ve kurumun belirlediği dönemlerde sizler de giriş yaparak formu dolduruyorsunuz. Bu form ile birlikte ilk kısım geçiliyor ve daha sonra sizlere verilen tutar ve sizlerden istenilen belgeler ile birlikte somut başvurularınızı da Ankara’daki Spor Toto genel merkezine giderek yapıyorsunuz. Şahsi başvurularınızın değerlendirme sürecinde pürüz çıkması durumunda eksik belgelerin tamamlanması isteniyor ve akabinde yatırmanız gereken tutar olan 250 lirayı da ilgili hesaba yatırıyorsunuz. Bu aşamada hatırlatmak fayda olduğunu düşünüyoruz ve eğer bayiliğiniz onaylanmazsa bu parayı geri alma gibi bir durumunuz da olmuyor.

İddaa bayiliği nasıl alınır? Sorusunun asıl yanıtı ise rakamlarda yatıyor. 13.000 dolar başlangıç bedeli ve akabinde 3.300 dolar terminal teminatı da yine cebinizden çıkacak rakam olarak karşınıza çıkıyor. Bu tutarların yatırılmasından sonra zaten bayiliğiniz aktif olarak başlatılıyor ve oynattığınız kuponlar ile birlikte kazandırdığınız kuponlardan da belirlenen oranda para kazanıyorsunuz. Fikir10.com ekibi olarak popüler bir iş kolu olduğunu belirtmek isteriz ve hedef kitleye bakıldığında geleceğin meslek kollarından bir tanesi olduğu konusunda da hemfikir olduğumuzu düşünüyoruz. Dilerseniz sizler de yatırımlarınızı bu iş kolu üzerine yapabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir