İstanbul Libelle Servisi

By  |  0 Yorum

Yılların eskitemediği elektrikli süpürge markası Libelle için İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biri olan Çekmeköy’de hizmet vermekte olan Libelle Servis Çekmeköy firmamız tüm Libelle marka süpürgeleriniz için İstanbul’un ve Çekmeköy’ün en üst düzey hizmetini sizler için sağlamaktadır. Firmamızdan alacağınız hizmetlerimiz arasında altı adet birbirinden cazip hizmet ayrıntılarımız bulunmaktadır. Bu hizmet ayrıntılarımız:

Uzman Teknik Kadro: Uzmanlık, özel servis işi için her şey demektir. Uzman ekibimiz her geçen gün kendisini daha da geliştirip son teknoloji ekipmanları ile Libelle cihazlarınız için tüm onarım, bakım, yedek parça desteği gibi hizmetleri profesyonelce sağlamaktadır.

Hızlı Servis: Hızlı servis imkanımız sayesinde siz değerli Libelle kullanıcılar cihazlarınızın teknik servisten gelmesini bekleyerek günlerinizi geçirmek zorunda kalmamaktasınız. Teknik servis sürecimiz uzman kadromuz ve hizmet anlayışımız sayesinde hızlı bir biçimde tamamlanmaktadır. Cihazlarınıza gerekli işlemler uygulandıktan sonra cihazlarınız ilk gün aldığınız gibi sağlam bir biçimde size teslim edilmektedir.

Aynı Gün Servis İmkanı: Bu hizmetimiz de hızlı servis hizmetimizin daha hızlı versiyonu olarak gösterebilmenin mümkün olduğu bir hizmetimizdir. Aynı gün sürecin tamamlanma imkanı olduğu durumlarda uygulanarak çok sayıda Libelle kullanıcısını memnun etmektedir.

Garantili Servis: Firmamız güvencesi kapsamında Libelle markalı tüm elektronik cihazlarınız için yapacağımız özel teknik servis işlemleri firmamız Libelle Servisi garanti güvencesini bir yıllık süre boyunca taşıyacaktır.

7/24 Çalışan Çağrı Merkezi: 7/24 ya da hafta içi ve hafta sonu belirli mesai saatleri ile sınırlı çağrı merkezi hizmetlerinin aksine bizim çağrı merkezimiz ne zaman ararsanız çözüm bulabileceğiniz nitelikte ve kalitede hizmeti sizlere sunmaktadır.

Orijinal Parça: Yedek parça değişimlerinde orijinal parçalar tercih edilmektedir. Siz de hizmetlerimiz için bize ulaşabilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir