İstanbul Özel Rowenta Süpürge Servis Merkezi

By  |  0 Yorum

Küçük ev aletleri konusunda güvenebileceğim ender markalardan bir tanesi de: Rowenta. Uzun süredir kullandığım birçok ürün büyük sorunlar ile canımı sıkmadı ve meydana gelen ufak tefek sorunlar da kısa sürede halloldu diyebilirim.

Geçtiğimiz günlerde yine bu tarz bir sorun ile karşı karşıya geldim ancak hangi firmanın ekipleri gelirse gelsin ürünün değişmesinin daha mantıklı olacağını söyledi ve kısa sürede evi terk etti! Bana göre ürün değişimi onların işine geliyor ve servis hizmeti sunmak yerine servis ücretini alarak kaçmak daha kolay görünüyor.

İstanbul Rowenta Süpürge Servis adresini bu konuda farklı bir yere koymak istiyorum çünkü firma diğer adresler gibi işten kaçmak yerine işi enine boyuna yapmayı tercih etti ve ürünümü inceleyerek bu sorunun çözülebilecek bir sorun olduğunu belirttiler.

Rowenta Süpürge Servis

Rowenta marka ürünüm güvenilir ellerde kısa sürede sorunsuz bir şekilde geri teslim edildi ve 1 yıl garanti belgesi de tarafıma verildi. Bu firma ile yeni tanışmış olmama rağmen bana fazlasıyla güven aşıladılar ve meydana gelecek farklı sorunlarda yine bu firmadan hizmet almayı tercih ediyorum.

Rowenta Servis İstanbul firmasına sizler de ulaşmak ve bu firmanda servis hizmeti almak isterseniz hiç vakit kaybetmeden telefonlarınızın başına geçerek 444 7 856’yı tuşlayabilir ve firma hakkında yetkili isimlerden çok daha geniş bilgiler alabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir