İstanbul Özel TEKA Ankastre Servis Noktası

By  |  0 Yorum

Her türlüğü yenilik ve teknolojiyi bizlere en son halleriyle bize sunan İstanbul TEKA Servis beyaz eşya sektöründe açtığı yolda kuvvetli adımlar ilerlemektedir. Bu nedenledir ki Türkiye de beyaz eşya sektöründe büyük paya sahip olan TEKA gün geçtikçe de bu yerini sağlamlaştırmaktadır.

TEKA mağazasından aldığınız bir fırın ocağı hem kalite hem de bütçeniz açısından sizi zorlamayacak ve uzun ömürlü olacak bir ürünü satın almış olursunuz. Ayrıca TEKA kaliteli ürünlerini avantajlı ve indirimli fiyatlarının belirli dönemlerde de uygulayarak halkın hizmetine sunmuştur.

TEKA SERVİS İSTANBUL

Tabi her beyaz eşya da olduğu gibi TEKA beyaz eşyalarında da bir takım arızılar meydana gelebilmektedir. Olan bu arızalar üzerine sizler büyük mağduriyetler yaşayabiliyorsunuz üzerine bir de yetkili servisin bu konuda ki tutumu eklenince mağduriyetiniz artıyor.

İşte biz TEKA Servis olarak bu mağduriyetinizin ortadan bir an önce kaldırılması için elimizdeki imkanları sizlerin hizmetine sunmaktayız. Sizlere kaliteli ve en hızlı şekilde hizmet vermek amacındayız. Bunu da uzman kadromuzla yapacağımıza sizlere kaliteli hizmet vereceğimizden şüphemiz yoktur.

Biz TEKA Servis olarak sizin ürününüzde ki her türlü sıkıntıyı çözmekteyiz. Arıza nedeni ile değiştirdiğimiz parçalar aynı orijinali olup bu parçalarda 1 yıl garanti imkanı da sunmaktayız ayrıca işçilik hizmetimizde de bu garanti imkanını size sunmaktayız. Sizler de 444 7 856 çağrı merkezimizden bize ulaşarak bu olağanüstü fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir