İstanbul Philips Tamir Servisi

By  |  0 Yorum

Philips elektrik süpürgesi modelleri ev hanımları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Dayanıklı bir yöne sahip olan cihazlar sağladığı özelliklerle vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Philips marka cihazlarda da zamanla tamir ihtiyacı oluşabilir. Philips Servis arıza çözümlerini hızlı bir şekilde sağlarken, süpürgenin eski veriminde kullanılmasına neden olmaktadır.

Cihazlarınızla ilgili yaşadığınız sorunlara karşı servis talebinde bulunmak için dilediğiniz her an 444 78 56 numarasını aramanız yeterlidir. Servis İstanbul’un her noktasına ulaşırken kapınıza kadar gelip cihazının teslim alınmasını sağlar. Onarım işlemi tamamlandığında ise cihazın adresinize kadar teslim edileceğini belirtmek doğru olacaktır. Philips Servis Cevizli tamiri mümkün olmayan sorunlarda da parça değişimi yapar. Parça değişimi garanti altında olup, bir yıl içinde parçalarda arıza olması halinde ücretsiz olarak onarım sağlanmaktadır. Ayrıca yapılan onarım işlemleri kullanıcının onayı olmadan başlamaz. Cihaz bakım işlemleri de Philips servisi tarafından sağlanmaktadır. Cihaz bakım işlemi zamanında ve gerektiği şekilde yapıldığında çalışmanın geri getirilerini fazlasıyla alabilirsiniz.

Elektrik süpürgesinin performansının bariz bir şekilde yükselmesine neden olacak çalışma, cihazın kullanım ömrünün artmasına zemin hazırlar. Bu nedenle elektrik süpürgesi kullanıcılarına tavsiye edilen çalışmalardan biri halindedir. Elektrik süpürgesinin emiş gücünün zayıflaması, cihazın gürültülü çalışması, cihazın motorunun durması, cihazın toz üflemesi gibi çeşitli sorunlara çözüm bulmak için Philips servise danışabilirsiniz. Üstelik arızalı cihaz kapıdan teslim alınıp kapıya teslim edileceğinden dolayı tamir işlemi zahmetsiz şekilde tamamlanacaktır.

WEB: https://www.servisarayin.com

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir