İstanbul’un En Kaliteli Bosch Servisiyiz!

By  |  0 Yorum

bosch-servisHızlı Servis Hizmeti
Özel Bosch Servis firması olarak kalitenin yanı sıra zaman konusunun da önemli ve değerli olduğunu düşünüyoruz. Birçok servis firması bu konuda ne yazık ki eksik ve insanların beklentilerine yanıt vermekten aciz! Biz daha hızlı olmaya çalışıyor ve gün içerisinde sizlere ulaşarak sorunu çözmeyi tercih ediyoruz. Aman değerli ve ne kadar hızlı olursak her iki taraf için de o kadar iyi ve doğru olacağını düşünüyoruz. Taleplerinizi ilettiğiniz andan itibaren hazırlıklara başlıyor ve çok kısa sürede yola çıkıyoruz. Aynı gün bizleri misafir edebilirsiniz ve sorunu da yine aynı hızda çözmeye gayret gösteriyoruz. Çözüm odaklı çalışan bir ekibimiz var ve zamanı da en iyi şekilde kullanmayı başarıyorlar.

1 Yıl Garantili Servis Hizmeti
Ürünlerinizin daha uzun süre sizlere hizmet etmesi adına elimizden geleni yapıyor ve daha hassas davranıyoruz. Kalite odaklı çalışmalarımıza bir de garantili servis hizmetini dahil ettik. Parça değişimi ve servis hizmetlerinde 1 yıl boyunca garanti altına alınan ürünleriniz, en ufak sorunda tarafımızca ücretsiz olarak yeniden ele alınıyor ve gerekli tüm işlemler yapılıyor. Karşılıklı güven konusunda sorun yaşatmamak için bu sektörde yer alıyoruz. Garantili servis hizmetlerimiz ile birlikte sizlere güven veriyor ve daha kusursuz bir servis hizmeti sağlıyoruz.

7/24 Canlı Destek ve Çağrı Merkezi
Sorularınız ya da sorunlarınız için her an sizlere yardımcı olacak bir ekibin olması ne iyi olurdu değil mi? Firma olarak bunu sağlamış durumdayız ve daha da iyilerini yapmak adına çaba gösteriyoruz. Haftanın her günü hizmet veren canlı destek ekibimize sizler de dilediğiniz zaman ulaşabilir ve taleplerinize yanıt alabilirsiniz. Kendini geliştiren ve büyüyen bir ekip ile birlikte hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir