Kahve Dünyası Bayilik – Franchise

By  |  0 Yorum

  • KAHVE DÜNYASI BAYİLİK – FRANCHİSE

kahve-dunyasi-bayilik

2004 yılı itibarıyla sektöre ilk adını atan ve marka değeri taşımayı başaran Kahve Dünyası, sahip olduğu hedef kitleyi her geçen gün biraz daha genişletmeye ve büyütmeye devam ediyor. Kurumsal kimliğini ve çizgisini hiçbir şekilde bozmayan ve sektöre farklı bir bakış açısı getiren bu marka, franchise ile de geniş kitlelere ulaşmayı başarmış durumda ve artık her şehirde bir dükkana sahip olduğunu da görebiliyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli kahve ile yoluna devam eden markadan sizler de bayilik alabilir ve yatırımlarınızı bu sektörde daha kaliteli bir şekilde yapabilirsiniz. Sıfırdan bir iş yeri açmak ya da bir sektörde yer almak yerine,- kendini ispatlamayı başarmış ve belli bir müşteri kitlesi oluşturmuş olan markaların desteğini arkanıza alarak daha fazla kazanabilirsiniz. Kahve dünyası bayilik işlemleri için belli başlı formaliteler var ve daha da önemlisi güçlü bir sermayeye sahip olmanız gerekiyor.


  • Bayilik Desteği ile Daha Fazla Kazanın

bayilik-destegi-ile-daha-cok-kazanin

Yerleşmiş bir kimlik ve yerleşmiş bir müşteri portföyü ile sizler de bulunduğunuz şehirde ya da farklı bir şehirde bayilik aldığınız takdirde müşteri gelecek mi ya da kazandıracak mı sıkıntısı yaşamıyorsunuz. Kahve dünyası franchise ile birlikte zaten elde olan müşterileri beklemeye koyulacaksınız. Kahve dünyası franchise bedeli konusunda net bilgi almak isterseniz eğer firma yetkilileri ile iletişime geçebilir ve formaliteler konusunda da detayları öğrenebilirsiniz.


  • Yeni Dönem İçin En Karlı Yatırımlardan Biri

yeni-donem-icin-en-karli-yatirim

Mekan, yer seçimi, müşteri portföyü, çalışan denetimi gibi tüm detayların tek bir merkez üzerinden yapılması elbette kaliteyi doğuruyor ve Kahve dünyası ile birlikte bayilik veren çok sayıda marka da bu konuda hassas davranıyor. Daha profesyonel bir tavır ile yola çıkan ve bayilik verdiği adreslerin denetimini de en iyi şekilde yapan Kahve dünyası, an itibarıyla en çok ziyaretçi toplayan kahve merkezlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Yeni bir iş kurmak ve tüm paranızı bu işe yatırmak belli başlı sıkıntıları da beraberinde getirecektir ve daha da önemlisi müşteri kaygısı ile birlikte sizleri sıkıntıya sokacaktır ancak bayilik çalışmalarında böyle bir durum söz konusu değildir çünkü sizler bir iş değil, bir marka satın almış oluyorsunuz ve o marka ile birlikte yolunuza devam ediyorsunuz. Kahve dünyası franchise da yine son dönemde bir adım öne çıkmayı başarmış ve çok sayıda yatırımcının da ilgisini çekmeyi başarmış olan bayilik çalışmalarından bir tanesidir. İnsanlar, günün büyük bir kısmını kafelerde ya da benzer mekanlarda geçiriyor ve daha popüler adresler de onların ilgisini çekiyor. Kahve Dünyası bu aşamada popüler bir marka yaratış durumda ve kendini de en iyi şekilde pazarlamaya devam ediyor. Markanın bünyesine dahil olmak ve markayı satın almak için sizler de bayilik işlemlerine başlayabilir ve sonrasında sizinle iletişime geçecek olan yetkili isimler ile birlikte hareket edebilirsiniz.


  • Destek alabileceğiniz Konular

Pazarlama, kurum içi eğitim, yer ve mekan seçimi, personel eğitimi gibi konularda marka sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor ve aslında bunu da yapmak zorundalar çünkü markanın bünyesinde hareket ediyorsunuz ve sizlerin yapacağı en küçük bir hata markaya mal edilecektir, bu yüzden önlem almak zorundalar. Düzenli verilen personel eğitimi ve pazarlama stratejileri ile birlikte artık sizler de daha profesyonel ve daha deneyim sahibi bir işletmeci haline gelecek ve marka ile birlikte uzun süre bu sektörde yer almayı başaracaksınız.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir