Kartal Arçelik Servis Merkezi Her Zaman Sizinle

By  |  0 Yorum

Arçelik marka çamaşır makineleri en çok kullanılan makinelerdendir. Bu nedenle Arçelik çamaşır makinelerinde oldukça fazla arıza ya da onarım talebi olabiliyor. Çamaşır makinanız da bir sorun olduğunu düşünüyorsanız Arçelik servislerini çağırmadan önce kendiniz bir incelemelisiniz. Bu inceleme sadece basit durumlar için geçerlidir, oluşan bir arızayı sizin tek başınıza çözmeniz mümkün olmayabilir.

Örneğin makinanızda su boşaltma sorunu varsa, yani makine suyu tahliye etmiyorsa ilk olarak basit konular için sizin bakmanızda fayda var. İlk olarak makinanın arkasında bulunan tahliye borusunu kontrol etmelisiniz. Eğer bu hortumda bir tıkanma varsa bunu kendiniz çözebilirsiniz. Eğer bu hortumda bir sorun yoksa, makinanızın ön tarafının en alt kısmında bir kapak bulunur. Bu kapağı açarak orada ki ince tahliye borusuna ulaşabilirsiniz. Bu hortumu boşalttıktan sonra orada ki yuvarlak kapağı sola doğru çevirip açarak içerisinde bir şey kaçmış mı kontrol edebilirsiniz.

Eğer bu da sorunu çözmediyse bu aşamada artık hiçbir şey yapmadan Arçelik Servis‘ini aramanız gerekir. Yetkili ya da özel servislerden herhangi birini çağırabilirsiniz. Eğer acil olarak sorunu çözmek istiyorsanız özel servisleri çağırmanızı tavsiye ederiz. Çağıracağınız servisin de lokasyon olarak size yakın olması önemlidir.

Peki, size yakın olan servisleri nasıl bulacaksınız? Bu konuda internetten faydalanabilirsiniz. İnternete bulunduğunuz ilçe ile birlikte Arçelik servisini aratabilirsiniz. Örneğin, Arçelik Servis Kartal olarak aratırsanız, Kartal civarında ki bütün Arçelik servislerini bulabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir