Kartal Teka Teknik Servisi 7/24 Hizmete Devam Ediyor

By  |  0 Yorum

Fırın ve bulaşık makinesi teknolojisinde Teka kalitesini tercih edenler için firmamız uzun yıllardır her ihtiyaç duydukları anda profesyonel servis hizmetleri sunuyor. Cihazlarda tüketicilerin karşı karşıya kalabilecekleri en basit arızalardan, en komplike arızalara kadar her biri için dünya standartlarında servis müdahalelerinde bulunuyor.

Özellikle de cihazlardaki teknik altyapıyla eşdeğer kalitede dizayn edilen Teka Servis firmamızın altyapısı ile tüm sorunlar çözüme kavuşturuluyor. Alanında akademik eğitime sahip olmaları ile sertifika sahibi olan teknikerlerden oluşan güçlü ve dinamik ekibimiz bulunuyor. Bu şekilde tüm sorunlar için hem hızlı hem de kaliteli bir servis müdahalesinde bulunabilmekteyiz.

Uzman teknikerlerimiz her zaman müdahale için hazır durumda bulunuyor. BU sayede her ihtiyaç duyduğunuz anda 444 78 56 numaralı çağrı merkezi numaramızdan bizimle iletişime geçtiğinizde hızlı servis müdahaleleri gerçekleştirebiliyoruz. Bunun için özel olarak dizayn edilmiş olan mobil servis araçlarımız bulunuyor.

Teka fırın ve bulaşık makinelerinde kullanılan teknik parçaların orijinal yedekleri de bu servis araçlarımızda bulunuyor. Bu şekilde Teka Teknik Servisi ekiplerimiz, cihazlarınızdaki değişecek parça hangisi olursa olsun yerinde servis müdahaleleri ile değişimini sağlayabilmektedir. Yapılan parça değişimi ve diğer tüm işçilikleri bir yıl süreyle Teka Servis Kartal firmamız garantisine alıyoruz. Bu sayede herhangi tekrarlayan bir arıza nedeni ile ekstra maliyetlerle karşı karşıya kalmanız gibi bir durumun asla söz konusu olmamasını da güvence ediyoruz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir