Köfteci Ramiz Bayilik Şartları

By  |  0 Yorum

Köfteci Ramiz bayilik şartları; Franchising modeliyle, ortak girişimle ve ana firma olarak 3 farklı şekilde bayilik vermektedir.

  • ÜRÜNLERİN TEDARİK EDİLMESİ

Ürünler taze ve günlük olarak Akhisar’da bulunan firma merkezinden bayilere gönderilmektedir. Köfteler, et mamülleri, Ramiz özel pidesi firma merkezinden gönderilmektedir. Taşınması ve temini sorun oluşturabilecek diğer her türlü ürünü bayi kendisi temin etmektedir. İçecek ürünlerinde ise ana bayinin anlaşma yaptığı markalarla çalışılması gerekmektedir.


  • DEKORASYON VE MİMARİ

Firma kendi konseptini bayiye uygulayabilecek ekiplerle çalışılmasını uygun görmektedir. Firma mimarlarının projeleri kapsamında dekorasyon gerçekleştirilmektedir. Proje çizildikten sonra bayi istediği ekiple konseptin dışına taşmadan çalışabilme hakkına sahiptir. Köfteci Ramiz bayilik şartları konusunda anlaşma sağlanan bayi artık Köfteci Ramiz ailesinin bir üyesi olmuştur.


  • FRANCHISING, ROYALITY VE REKLAM KATKI PAYI

Franchising bedeli bir defaya mahsus olmak üzere ana firma tarafından bayiden alınan ücrettir. Franchising sistemi içinde reklam katkıya dair bayiden herhangi bir pay talep edilmez. Franchising bedeli bayi açılacak yer ve binanın konumuna göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle firma bayilik başvurusundan önce franchising bedeli belirtmemekte, talep edilecek bedel bayi açılacak yer belirlendikten sonra ortaya çıkmaktadır.


  • PERSONEL EĞİTİMİ

Bayi kadrosunu oluştururken bayi yetkilisi bayi yakınlarında ikamet eden personel alımı konusunda özen göstermelidir. Personeller ortalama 3 hafta kadar bir eğitimden geçirilmektedir. Bu süre içerisinde personelin her türlü gideri firmaya aittir.


  • YATIRIMCIDAN BEKLENEN

Köfteci Ramiz üç farklı konseptte bayilik vermeye devam etmektedir. Cadde konsepti, karayolları ve alışveriş merkezleri olmak üzere bayilikler verilmektedir. Firma bayi için her ne olursa olsun yer konusunda herhangi bir tavsiyede bulunmazken bayi verilecek yatırımcının bayi tek işi olması, bayi için harcayabileceği uzunca zamanının olması bayi yatırımcılarından beklediği özellikler arasındadır.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir