Kokoreççi Açmak

By  |  0 Yorum

Eğlence hayatını yakından takip edenler kokoreçin ne kadar harika ve lezzetli bir yiyecek olduğunu çok iyi biliyor. Kimileri için berbat olarak nitelendirilse de gerçekten kendine has bir lezzeti var ve tiryakiler için de vazgeçilmez bir yiyecek diyebiliriz. Peki sadece yemekle mi uğraşıyoruz yoksa aklımızda farklı şeyler de var mı? Mesela yeni bir iş fikir olarak kokoreççi açmak düşünülebilir çünkü hesap yapıldığında muazzam bir gelir elde ettikleri ortaya çıkıyor.

kokorecci-acmak

Midye ve kokoreç gibi özel bir kesime hitap eden yiyeceklerin getirisi de çok fazla! Hazırlık süreci de oldukça zahmetsiz çünkü eti dışarıdan alıyorsunuz ve sizin yapmanız gereken tek şey seyyar bir araç ayarlamak ya da kendinize bir mekan belirlemek oluyor. Baharatlara yapacağınız ya da ekmeğe yapacağınız masraf çok fazla değil ve zaten elde ettiğiniz kar düşünülecek olursa bu masraflara da değecektir…

Genellikle akşamüzeri başlayan satışlar, gece yarısı olduğunda sona eriyor ve günlük kazancınız da yüksek rakamlara tekabül ediyor.

kokorec-satmak-istiyorum

Popüler bir kokoreççinin aylık kazancı 6.000 liralara kadar çıkıyor ancak bu seviyeye ulaşmak için bilindik bir adres olmanız gerekiyor.

Alkollü mekanların ya da gece kulüplerinin hemen yakınına açacağınız tezgah emin olun size harika rakamlar kazandıracaktır ve her sezon gelir elde edebileceğiniz bu iş, fırsatlar arasında yer almayı hak ediyor çünkü ulaşacağınız rakam her an artabilir.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir