LC Waikiki Bayilik

By  |  0 Yorum

  • LC WAİKİKİ BAYİLİK

lc-waikiki-bayilik

Giyim sektörünün öncü ve popüler markalarından bir tanesi olan LCW, müşteri portföyünü her geçen gün biraz daha genişletiyor ve sunduğu çok uygun rakamlar ile özellikle düşük bütçeli ailelerin de en büyük yardımcısı oluyor. Sahip olduğu şubelerin sayısını da arttıran marka, bayilik çalışmaları ile birlikte halkı da satış ortaklığına dahil ediyor ve bu aşamada sizler de sektörde yer almak isterseniz bu markayı tercih edebilirsiniz. Hali hazırda sahip oldukları bir müşteri portföyü söz konusu ve bu portföy sayesinde bayi olarak hizmet verdiğiniz süre zarfında herhangi bir şekilde müşteri sıkıntısı yaşamazsınız ya da talep görmeyecek gibi bir derdiniz olmaz çünkü sizler markayı satın alıyor ve bu markanın bünyesi altında hizmet veriyorsunuz. Lc waikiki bayilik için neler yapmanız gerekiyor ve kime başvurmanız gerekiyor gibi detaylara değinmeye devam edelim.


  • Marka Hakkında Kısa Bilgi

1985 yılında sektöre ilk adımını atan ve o dönem büyük bir patlama yaşayarak çok sayıda ülke ve şehre de adım atmayı başaran marka, ülkemizin de gelişen adreslerinden bir tanesi olmayı başarıyor. Her geçen gün sahip olduğu şubeleri arttıran ve sunduğu kampanyalar ile birlikte alternatifler yaratmayı da başaran bu marka, koyduğu hedefler doğrultusunda an itibarıyla sektördeki en büyük firmalar listesinde üst sıralarda yerini almış durumda. LCW bayilik ile birlikte sizler de marka bünyesine dahil olabilir ve satıştan elde edilen paya ortak olabilirsiniz.


  • Bayilik için Neden LCW?

Sektörde bilinirliği en fazla olan markalardan bir tanesidir ve daha da önemlisi hazır müşteri potansiyeline sahiptir. Sektördeki diğer markalar ile kıyas yaparsanız eğer fiyatların çok daha uygun olduğunu ve geniş bir kesime hitap ettiğini sizler de görebilirsiniz. Kısa sürede daha fazla gelir elde etmek ve daha fazla insana ulaşmak adına giyim sektöründe tercih edebileceğiniz ve bayilik alabileceğiniz en doğru marka olacaktır. LCW bayilik işlemleri de uzun uzadıya formaliteler değildir ve başvurularınız ile birlikte süreç hızlı bir şekilde akışa geçecektir. LC waikiki bayilik işlemlerinde sizleri neler bekliyor ya da bu işlemleri ne şekilde yapabilirsiniz, markanın şartları nelerdir, dilerseniz bu detaylara da hep birlikte göz atalım.


  • Bayilik Detayları ve Şartları

*Bölgedeki merkez şubeye mesafe olarak daha yakın bir bölge belirlenmesi gerekiyor ve bu bölgenin konum olarak yoğun bir araç ve insan trafiğine sahip olması da bayilik şartları arasında yer alıyor.

*Ortalama 1000 metrekare gibi bir alan belirleniyor ancak bu alan değişiklik gösterebiliyor.

*2012 senesi itibarıyla firmanın ülke içi bayilik verme durumu söz konusu değildir. Yurtdışı şubeleri için bağlantıya geçebilirsiniz ancak vaktiniz varsa ve bekleyebilirim diyorsanız yakın zamanda yeniden ülke içi bayilikler ile birlikte karşımıza çıkacaklarını söylüyorlar. Bayilik için şartlar hakkında daha detaylı bilgi alabilmek adına marka yetkili isimleri ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz çünkü şartlar hakkında herhangi bir netlik yok ve değişiklikler de söz konusu olabilir.

Bayilik ile birlikte sizler de markanın sahip olduğu müşterilere hitap etmeye devam edecek ve denetlemeler konusunda da yine sıkı bir disiplin ile birlikte markaya bağlı olacaksınız. Kurum tarafından sunulan kurum içi eğitimler ile birlikte personelinizi de daha sağlıklı bir hale getirebilir ve o bölge içerisinde daha fazla tercih edilen şubelerden bir tanesi de olabilirsiniz. Marka, personel eğitimine büyük önem vermektedir.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir