Madame Coco Bayilik Şartları

By  |  1 Yorum

Madame Coco markası Türkiye’ye adım attıktan sonra kısa sürede ilgi görmeyi başarmıştır. Sattığı ürünler ve kendine özgü tarzı ile bayanların gönlünü kazanmış durumdadır. Şık ve zarif tasarımlar sayesinde evlere farklı bir hava katan ürünler herkes tarafından fazlası ile beğenilmektedir. Madame Coco markası o kadar sevildi ki Madame Coco bayilik şartları sık sık gündeme gelmeye başladı.

madam-coco-magaza

Türkiye’de her ne kadar çok mağazası bulunsa da maalesef Yurtiçine bayilik verilmediğini kısa bir süre önce duyurmuştur. Madame Coco bayilik şartları arasında da yurtiçine bayilik verilmediği belirtilmiş durumdadır. Ama eğer yurtdışında bir bayilik açma planınız var ise bunu gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır. Markanın bayilik şartlarını sizler için araştırdık ve bazı bilgiler edindik. Bu bilgileri çok dikkatli okumanız gerekmektedir.

Madame Coco bayilik şartları;
Talep edilen ülkenin tamamı, bir bölgesi ya da sadece bir mağaza için bayilik verilebilmektedir.
Ülke koşullarına göre açılması planlanan mağaza ya da mağazalar ve firma bilgileri “Business Proposal” da belirtilmelidir.

Business Proposal değerlendirildikten sonra görüşmeler başlatılıp ziyaret planları yapılmaktadır.
Ülkeye göre belirlenen Royalty Fee karşılığında ülke satış hakları sağlanmaktadır.
İdeal mağaza ölçüleri 400m2 ve 1000m2 arasında olmalıdır.
Bayilik talebinde bulunan firmanın iş geçmişi ve perakende alanındaki tecrübeleri büyük bir önem taşımaktadır.
Talepte bulunan firmanın belirli bir kadrosunun olması ya da kısa zamanda kadro oluşturabilecek olması arzu edilmektedir.

1 Yorum

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir