Meal Box Şubesi Açmak

By  |  0 Yorum

En taze gıdalar ve klasik haline gelen Türk yemeklerinin sunumunun ve satışının yapıldığı kurumsal bir şirket diyebiliriz Meal Box için. Yaratıcı bir çalışma ve an itibarıyla yüzlerce bayilik ile ülkenin birçok şehrine yayılmayı başarmış olan bir firmadır. Meal Box şubesi açmak için, daha doğrusu bayilik almak için yapmanız gerekenler o kadar basit değil ve ilk etapta ödemeniz gereken paralar da çok yüksek rakamlar olarak karşınıza çıkıyor. Dilerseniz bu detaylara birlikte göz atalım. Bu tür markalar, bayilik durumunda tasarım ve düzenleme konusunda direksiyonu eline alıyor ve açacağınız yer ya da dükkan ile ilgili fikir beyan etme hakkını kendilerinde buluyor.

mealbox-acilis

Anahtar teslim konsept üzerine kurulu bir çalışma hazırlamışlar ve bunun için belirlenen fiyat da tam olarak 90.000 Lira. Evet yanlış duymadınız bu büyük rakam ile birlikte her şey hazır halde sizler de dükkanınıza geçebiliyorsunuz. Kazancın tamamı sizlere ait değil ve her yıl belirlenen oranlar ile birlikte sizler de gelirin bir kısmına ortak oluyorsunuz. İş fikirleri ya da iş fırsatları gibi basit bir arama yaparsanız eğer yeni sezonda bu kurumun adını çok yerde görebilirsiniz. Yüksek bir rakam olduğu için insanlar ilk etapta yanaşmak istemiyor ancak emin olun birçok kişi kısa sürede bu rakamın çok daha fazlasını kasasına koyabiliyor.

mealbox-yemegi

Türk gıdalarının renkli bir sunum ile satışa sunulduğu bu sistemde sizler de yer alabilirsiniz ve Fikir10.com adresi üzerinden bayilik sistemi hakkında daha fazla detaya ulaşabilirsiniz. Yüksek rakamlar ile yapacağınız güçlü bir yatırım sizleri de kısa sürede daha iyi yerlere taşıyacak ve hazır müşteri portföyü ile birlikte daha güçlü bir yatırımcı haline getirecektir.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir