Müzik Dinleyerek Para Kazanmak İster Misiniz?

By  |  1 Yorum

Pek çoğunuz, günümüz şartlarında maddi olarak büyük sıkıntılar çekiyorsunuz. Aldığınız maaşlar da artık gelir ve giderlerinizi karşılamaya yeterli gelmiyor. Şimdi sizlere harika bir iş teklifiyle geliyoruz.

Siz de müzik dinleyerek para kazanmak ister misiniz?
Günün hemen her saatinde, hemen hepiniz gerek evde, gerek iş yerlerinde ve çeşitli yerlerde muhakkak müzik dinliyorsunuz. Hele ki internet günümüzde herkesin elinin altındayken, google’ı kullanarak rahat müzikler dinleyebiliyor ve her müzik için içinizden muhakkak bir yorum yapıyorsunuzdur. Peki, madem öyle, bu dinlediğiniz müzikleri ve onlar için yaptığınız yorumları kullanarak daha doğrusu.

Siz de müzik dinleyerek para kazanmak istermisiniz?
Çok yüksek fiyatlardan şimdilik söz etmemiz mümkün değil belki. Ancak; çok küçük miktarlarda çok kısa sürede para kazanmanın hiçbir yoruculuğu olmasa gerek. Nasıl olsa müzik dinliyorsunuz gün içerisinde. Ve burada sizden istenen, bir müziği 90 saniyede dinleyip, altına yorumlar yapmanız. Yalnız tek bir şart isteniyor sizden. Bu yorumları İngilizce bir biçimde yaparak $ üzerinden para kazanabiliyorsunuz. Yorumlarınızın da kaliteli ve güzel olması çok önemlidir. Günlük nerden baksan 10$ kazanma şansınız var. Ve bu rakam çok küçükmüş gibi görünebilir gözünüze. Fakat taş atmayacaksınız ve kolunuz ağrımayacak. Ki zaten müzik dinliyorsunuz.

Tek sıkıntı yorumların İngilizce olması. Ve zaten hemen her yerde İngilizce ulusal dil olduğu için şart zaten. Ve bunu bilenler rahatça yapabilir. Bilmeyenler de, muhakkak İngilizce öğrenip, bu bahaneyle kendilerini geliştirmeleri için de bir imkan sağlanmış olur. Yani bu küçük ve basit gördüğünüz iş sayesinde hem oturduğunuz yerden para kazanacak, hem de İngilizcenizi geliştirmiş olacaksınız. Hiç İngilizce kursu imkanınız yoksa dahi, diğer yorumları inceleyerekte, onların Türkçe karşılıklarını bulup, bizzat aynılarını yazmadan, kelime dağarcıklarınızla kendi cümlelerinizi kurabilirsiniz. Yeter ki isteyin. Zaten bu iş, gerek dil, gerekse vakit açısından kendini geliştirmek isteyen insanlar için mükemmel bir iştir. Bu işi nerden yapacağınızı merak ediyorsunuzdur elbette. O zaman, internetinizin arama motoruna: “müzik dinleyerek nasıl para kazanılır?” yazarak gerekli olan tüm bilgileri, bu işi yaptıran siteleri ve içeriklerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Şimdiden söyleyebiliriz ki, bu iş pek çok kişinin ilgisini çekeceği gibi, çok farklı şeylerde katabilecektir. Bugüne kadar hiç duyulmamış bir iştir çünkü bu.

Sizlerde bu işi yapmak ve kendinizi çok farklı bir alanda geliştirmek isterseniz, tek yapmanız gereken, internetin arama motorlarından bu işle ilgili tüm verilere ulaşmak. Yeter ki isteyin. Ve yeteri, hayal dünyanızda umutlarınız şekillenebilsin. Bakın, işte bizler geliştirdik ve bu iş fikrini sunduk sizlere. Sizler de çok farklı şekillerde, çok daha büyük işler yapabilirsiniz. Özellikle son olarak bu soruyu soruyoruz sizlere: “müzik dinleyerek para kazanmak ister misiniz?”

1 Yorum

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir