Ne İş Yapsam

By  |  0 Yorum

  • NE İŞ YAPSAM?

Elinizdeki sermayeyi en iyi şekilde değerlendirmek ve uzun vadede katlamak istiyorsanız eğer sizler de popüler bir iş kolu ile birlikte sektöre adım atabilir ve insanların ilgisini çekebilirsiniz. Sahip olduğunuz rakam yüksek ise eğer en iyi şekilde değerlendirebilir ve daha fazlasına da sahip olabilirsiniz. Bu işler neler olabilir ya da sizler ne iş yapabilirsiniz? Gelin hep birlikte inceleyelim.


  • Yurtdışından Ürün Getirip Satışını Yapın

ebay-amazon-urunleri-satmak

Ne iş yapsam sorusuna yanıt olarak verilebilecek en güzel iş kolu yanıtlarından bir tanesi olacaktır diye düşünüyoruz. Ülkemizde ilgi görebileceğini düşündüğünüz ya da insanların ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz ürün ya da ürün gruplarını toplu olarak satın alabilir ve online olarak pazarlayabilirsiniz. E-ticaret olarak da algılayabileceğiniz bu iş kolu sayesinde sizler de müşteri portföyünüze daha net bir şekilde hitap edebilir ve alış veriş işlemlerini de daha basit hale getirebilirsiniz.


  • Evden Çalışmayı deneyin

evden-calisma

Örgü örüp satabilir, web sitesi yapabilir, e-ticaret yapabilir, pasta-börek yapımı ile uğraşabilir ve evinizde oturduğunuz yerden sizler de para kazanabilirsiniz. Evden çalışarak yapacağınız işlerin büyük bir kısmı sermaye istemeyen ya da istese bile çok az bir rakam ile girebileceğiniz işlerden oluşuyor. Özellikle ev hanımlarının tercih edebileceği örgü satışı ve pasta yapımı gibi işler ek gelirin yanı sıra hayatınızı kazanabileceğiniz rakamları sizlere sunuyor. Dilediğiniz saat çalışabilir ve dilediğiniz saat işi bırakabilirsiniz. Kendinizin patronu olarak yapabileceğiniz çok sayıda iş var ve ne iş yapsam sorusuna karşılık gelen işleri de sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz.


  • Sermayesiz İş Fikirleri

youtube-para-kazanma

Herhangi bir sermayeye sahip değilseniz eğer size uygun en ideal işlerden bir tanesi Youtube kanalı açmak olacaktır. Ev hanımı iseniz ve el becerilerinize güveniyorsanız örgü işini tercih edebilirsiniz. Youtube kanalı için herhangi bir sermayeye ihtiyacınız olmayacaktır ancak örgü işlerinde az da olsa masraf yapmanız gerekiyor ve bu da maddi anlamda sizleri çok fazla yormayacaktır diye düşünüyoruz. Youtube kanalı için bir miktar para harcamak isterseniz ve bu anlamda kenarda az da olsa paranız varsa eğer reklam işine harcayabilir ve abone sayınızı da sponsorlu reklamlar ile birlikte kısa sürede arttırabilirsiniz. Daha profesyonel ve daha karakteristik bir kanal ile birlikte ilgi çekmeniz çok da uzun sürmeyecek ve kısa sürede gelir bazında kazandırmaya da başlayacaktır.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir