Öneri : Özel Bosch Servis Merkezi Deneyimim

By  |  0 Yorum

A sınıfı kaliteli ürünleri sayesinde günlük yaşantımızda kendimize daha fazla zaman ayırabiliyoruz ve bu ürünler sayesinde işlerimizi daha kolay halledebiliyoruz. Eşim ve ben çalışan kişileriz bu anlamda işten gediğimizde ev işleri ile uğraşmak pek de mümkün olmuyor.
Beyaz eşyalar bu anlamda sorumluluğumuzu biraz daha azaltıyor ve iş yükünü de inanılmaz derecede hafifletiyor.

bosch-servisBosch marka çamaşır makinemiz sayesinde fatura konusunda da sıkıntı çekmiyoruz ve bu anlamda diğer ürünlerden de hizmet almaya özen gösteriyoruz. Bosch marka ürünlerimiz için servis hizmeti aldığımız bir firma var ve sizler de faydalanın diye bu firmadan biraz olsun bahsetmek istiyorum.

Bosch Servis firması ile yakın zamanda tanışma fırsatımız oldu ve atölyelerini incelemem için beni davet ettiler. Müşteri ile bu kadar yakından ilgilenmeleri oldukça etkileyici ve bu davete icabet etmeyi uygun gördüm. Servis hizmeti almadan önce atölyelerini gezdim ve oldukça titiz bir çalışmanın temelleri de bu adreste atılıyor. Servis hizmeti aldıktan sonra makinem ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadım ve artık bu firmadan düzenli akım hizmetleri alıyorum ve sorunsuz bir şekilde ürünlerimi kullanıyorum.

Çağrı merkezi ekiplerinin haftanın her günü canlı destek vermesi oldukça güzel bir hizmet ve zaman zaman bu ekiplerden ürünler ile ilgili bilgi alıyorum ve ürün kullanımı konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşıyorum. WEB : www.boschservismerkezi.org

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir