Özel Altus Servisi 1 Yıl Garanti Sunuyor!

By  |  0 Yorum

Beyaz eşya teknolojileri 21. Yüzyıl dünyasında konfor standartlarının en üst seviyeye çıkartılmasına yardımcı oluyor. Dünyanın her yerinde son derece yoğun ve sık şekilde kullanılan beyaz eşya teknolojileri ile birlikte artık ev işlerini eski yöntemlere göre çok daha kaliteli bir şekilde yapabilme şansına sahip olunabildiği gibi işlemler çok daha pratik hale geliyor. Bu nedenle de yaygın olarak yoğun şekilde her evde kullanılan Altus markalı beyaz eşya ürünleri yüksek dayanıklılığa sahip olan ürünler olsa da zamanla arızalanabiliyor.

Arızalanmış bir Altus beyaz eşya ürünü için yapılabilecek en doğru işlem ise profesyonel Altus Servis merkezine başvuru gerçekleştirmek olur. Çünkü ürünlerin onarımı için mutlaka profesyonel ve uzman kişiler tarafından müdahalelerin gerçekleştirilmesi gerekir.

Her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile hizmetlerini şekillendiren Altus Servisi, tüm tüketicilerin ürünlerindeki sorunlarından kısa zaman dilimleri içerisinde kurtulabilmelerine yardımcı oluyor.

Özellikle de orijinal yedek parça ile parça değişim işlemlerinin gerçekleştirilmesi gibi özel ve kalite odaklı servis müdahaleleri ile arıza onarım sonrasında ürünün en uzun süreli olacak şekilde sorunsuzca ilk günkü performans kalitesinde kullanılabilir durumda olması sağlanıyor.

Aynı zamanda da son derece kaliteli ve ekonomik özel beyaz eşya arıza onarım hizmetlerine ilişkin 1 yıllık garanti destek hizmetleri de özel servis merkezince sunularak, tüketicilerin son derece güvenli servis hizmeti alabilmeleri sağlanıyor.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir