Özel Arçelik Servis Pendik’te 7/24 Hizmetinizde

By  |  0 Yorum

Beyaz eşya dünyasının en güçlü markalarından biri olarak karşımıza çıkan ve fark yaratan tasarımları ile de özellikle son zamanlarda bir adım öne çıkan Arçelik, servis hizmetleri ile de bu farkını en iyi şekilde ortaya koyuyor. Bugüne kadar sizlere çok sayıda servis firması önerdim ancak genellikle yetkili servis firmaları oldu ve artık farklı bir alana yönelip kaliteyi aramaya başladım. Elbette yetkili servislerden yana bir sıkıntımız yok ancak her zaman için daha iyisine ulaşmak gerekiyor ve daha iyisini aramak gerekiyor diye düşünüyorum.

arcelik-servis

Özel Pendik Arçelik Servis firması olarak karşımıza çıkan bu firmayı sizler de dilerseniz inceleyebilir ve Arcelikservismerkezi.org web sitesinden dilediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz. Servis hizmeti aldıktan sonraki düşüncelerimi ve görüşlerimi siz değerli okurlarım ile de paylaşmak istiyorum. Pendik Arçelik Özel Servis firması ile henüz 1 kez çalışabildik ancak bu çalışma firma hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmama yetti diyebilirim.

Arçelik marka buzdolabımın tamiri için hizmet aldığım firma kısa sürede soruna çözüm getirdi ve birçok firmanın değişmesi gerekiyor, ya da yenisini alın gibi uyarılarına bu firma, hizmet vererek cevap verdi. Masrafsız bir şekilde ürünüme kavuştum ve hali hazırda yine sorunsuz bir şekilde ürünü kullanmaya devam ediyorum. Kaliteyi arayanlar için bu firma beklentileri karşılayacak derecede profesyonel diyebilirim.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir