Özel Siemens Servis İzmir Kalitesi İle Tanışın!

By  |  0 Yorum

Siemens Servis İzmir ekibi özellikle İzmir ve çevresinde bulunmakta olan müşterilerimize mümkün olduğu kadar yüksek kalitede hizmet vermeye çalışıyor. Bugüne kadar sahip olduğumuz iş tecrübemiz sayesinde cihazlar üzerinde hangi işlemlerin yapılması gerektiği hakkında yeterli kadar bilgi sahibiyiz. Eğer siz de Siemens Servis İzmir ekibi ile beraber çalışmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 7 gün 24 saat açık olan çağrı merkezimize ulaşmak olacaktır. Sizden gelecek olan destek talebi doğrultusunda ekip arkadaşlarımız gerekli olan yedek parçaları kısa süre içerisinde tespit edecek ve böylece mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde size hizmet sunacaktır.

Ayrıca değiştirmiş olduğumuz parçalara bir yıl boyunca garanti verdiğimiz için müşterilerimizin bu konuda bizi tercih etme oranı da oldukça yüksek. Diğer özel servislerde herhangi bir şekilde garanti süreci olmamasına rağmen bizler, müşterilerimizi memnun edebilmek için bu şekilde çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Televizyon veya buzdolabı gibi farklı cihazlarda meydana gelen tüm problemler için bizi arayabilir ve destek talep edebilirsiniz.

Eğer evden dışarı çıkarması zor olan cihazlarda problemler meydana gelecek olursa ekip arkadaşlarımız evinize kadar gelecek ve işlemleri bu şekilde tamamlayacaktır. Üstelik bahsetmiş olduğumuz bu hizmetten yararlanmak için herhangi bir şekilde ek ücret ödemenize de gerek yok. Bir defa ücret ödeyerek işlemleri başlattıktan sonra yapılacak tüm diğer işlemler tamamen firmamız tarafından sunulmakta olan unsurlardır.

Website: http://www.siemensservisizmir.org

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir