Profilo Marka Tüm Ürünleriniz İçin Pendik’te Hizmetinizdeyiz

By  |  0 Yorum

Bütün dünyada Dayanıklı Ev Aletleri sloganı ile ün salmış ve gerçekten sağlam ve kullanışlı, bir o kadar da pratik elektronik ev aletleri konusunda hizmet vermekte olan marka Profilo, kalitesini çoktan kanıtlamayı başarmış önemli beyaz eşya markalarından biridir.

Evlerinizin demirbaşı diye tabir etmenin mümkün olduğu Profilo ürünleri için en iyi özel servis hizmetini vermek üzere İstanbul Pendik’te konumlanmış olan firma ekibimiz sizlere Özel Pendik Profilo Servis olarak kaliteli hizmeti sunma konusunda rakiplerinden kısa süre içerisinde sıyrılarak üst sıralara çıkabilmeyi başarmış bir firmadır.

Bu başarımızda rol alan en temel faktörler ise müşterilerimize ve müşteri hizmetlerine son derece önem veriyor olmamız, işimizi severek yapıyor olmamız ve kalitemizden asla şaşmamış olmamız olarak sıralanabilir. Firma olarak aynı gün servis imkanı sayesinde Profilo kullanıcılarını büyük bir yülten kurtarıyor ve teknik servis süreçlerinin sıkıcı bekleme zamanlarının en aza indirgeyerek hayatlarınızı kolaylaştırıyoruz.

Sormak istediğiniz her şey için hizmete hazır bir biçimde sizleri bekleyen çağrı merkezimiz yedi gün ve yirmi dört saat hizmet vermekte olup daima muhatap bulabileceğiniz müşteri destek ekibimiz sizleri Profilo kalitesinden asla uzaklaştırmadan hizmet sağlamaktadır. Ürün parça değişimleri zaman zaman çok gerekli uygulamak olup kesinlikle uzman kadro tarafından yapılmalı ve mutlaka orijinal ürün parçası kullanılmalıdır. Uzman kadromuzun yapacağı yedek parça değişimi ve desteği gibi uygulamalar için gözünüzün arkada kalmaması bizim için çok önemli bir faktördür.

1 yıl garantili olarak sizlere özel teknik servis hizmeti veren Özel İstanbul Profilo Servis firmamız Profilo kullanıcılarına ayrıcalıklı olarak hızlı servis imkanı sağlamaktadır. Siz de en iyi Profilo özel servis hizmetini almak için bize irtibat adreslerimizden ya da https://www.tservisler.com web adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir