Renkli Tavuk Yumurtası Üretmek

By  |  0 Yorum

İlgi çekici iş fikirlerinden bir tanesi olan renkli tavuk yumurtası üretmek, an itibarıyla çok popüler olmadığı için yüksek gelir elde etmeniz için en iyi fırsatlardan bir tanesi olarak karşınıza çıkıyor. Araucanas türü tavuk, mavi ve sarı renkli yumurtalar yumurtlayabiliyor. Bu gerçekten ilk duyduğunuzda sizlere de ilginç gelecek bir durum ancak ülkemizde bu tavuğa sahip olan ve üretime devam eden az sayıda insan mevcut! Bu tavuk türünün en büyük özelliği yumurtalarının farklı renge sahip olmasıdır.

Protein ya da lezzet bakımından yumurtalarda herhangi bir fark olduğunu da belirtmek gerekiyor ve sıradan tavuk yumurtalarına göre daha yüksek protein sunduğu için tercih edilmesi de gayet normal!

renkli-tavuk-yumurtasi

Yüksek protein reklamı ile birlikte bu yumurtaların satışını ve üstelik tane satışını 10 liradan yapan girişimcileri de görebilirsiniz. Az önce de belirttiğimiz gibi an itibarıyla bu işi yapan çok fazla insan yok ve piyasada herhangi bir rekabet ortamı da söz konusu değil. Sizler de akıllıca davranabilir ve bu işte yerinizi alarak ilkler arasına girebilirsiniz.

Gaziantep’te bir çiftçi bu işi yaparak kendi çiftliğini kurmuş durumda ve hali hazırda yumurta ile birlikte tavuk siparişi almaya da devam ediyor. Belli bir bütçeye sahipseniz ve sizler de yatırımlarınızı daha farklı bir planlamada değerlendirmek istiyorsanız eğer hiç düşünmeden bu iş içinde yer alabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir