Rowenta Süpürgeleriniz İçin Güvenilir Servis Yazının İçinde!

By  |  0 Yorum

Evimde ufak tefek kırıntı ya da pislikleri süpürebilmek adına bir adet Rowenta el süpürgesi bulunmaktaydı. Cihazın performansından ve kalitesinden fazlasıyla memnundum. Ancak günün birinde bozulup beni yarı yolda bırakması, tüm memnuniyetimi alıp götürdü. Bununla birlikte ev temizliği konusunda ciddi anlamda zorlanmama neden oldu. Cihazın tekrardan çalışması ve eskisi gibi olması adına çok uğraş gösterdim. Ancak bu uğraşlarımın hemen hemen hepsi sonuçsuz kaldı. Haliyle ben de büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Bu konuya nasıl bir çözüm uygulayacağımı düşünürken, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine hemen Rowenta Servis Narlıdere ile iletişime geçtim. Bunun ardından ise kısa süre içerisinde bana yardımcı olacaklarını söylediler. Cihazın tamiri için kapıma kadar gelen yetkililer, sorunu anlayabilmek adına cihazın tamirine başladılar. Cihaz bir yandan tamir edilirken, bir yandan ise yetkililer, cihazı nasıl koruyacağımı ve nasıl daha verimli kullanacağımı anlatmaya çalışıyorlardı.

Neleri Süpürdüğünüze Dikkat Etmelisiniz
Cihazın tamiri sırasında Rowenta Narlıdere servisi, bu cihazların ufak çaplı süpürmeler için kullanıldığını ve genel ev temizliklerinde zarar görebileceğini dile getirdi. Cihazın büyük çaplı temizlikler için kapasitenin olduğunu söyleyen yetkili kişi, ancak küçük çaplı temizliklerde kullanılmasının daha uygun olacağı konusunda beni bilgilendirdi. Öte yandan cihazın haznesinin küçük olması sebebiyle büyük çaplı nesnelerden uzak durulması gerektiğini ekledi. Bununla birlikte cihazın sıvı olan her türlü şeyden uzak durması, ömrünün uzaması konusunda en büyük etken olarak yetkili kişi tarafından dile getirildi. Bu cihazların sıvıya maruz kalmalarının çok büyük sorunlara neden olacağını dile getiren servis personeli, cihazların ömrünün ancak bu şekilde daha uzun tutulacağını anlattı.

Torbasının Sürekli Olarak Temizlenmesi Gerekmektedir.
Profesyonel olarak destek aldığım Rowenta Narlıdere servisi, cihazın tamiri sırasında torbasının fazlasıyla dolu olduğunu fark etti. Bu doluluk oranının, cihazın performansında çok büyük sorunlara neden olacağını belirtirken, mutlaka bu torbanın belirli aralıklarla temizlenmesi gerektiğini sözlerine ekledi. Torbanın doluluk oranının fazla olması, haliyle cihazın çalışma arzusunu daha da arttıracağını ve bununla birlikte cihazın çekiş gücünün azalmasından ötürü, el süpürgesinin ciddi anlamda bir boğulma yaşayacağını söyledi. Bu nedenle 5 ya da 6 kez süpürüldükten sonra, cihazın torbasının temizlenmesi gerektiğini sözlerine ekledi. Siz de Rowenta Servis Narlıdere ile iletişime geçmek isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Çocuklardan Uzak Tutulmalıdır
Bilindiği üzere çocukların bu tür elektronik ev eşyalarına ilgisi son derece yüksek. Hal böyle olunca normal oyuncaklar varken, bu tür eşyalara daha çok özen göstermektedirler. Çocuklar tarafından kurcalanan cihazlar, bir süre sonra dengesiz kullanımdan ötürü ömrünü doldurmaktadır. Bu nedenle sorun yaşamaları kaçınılmaz olmaktadır. Öte yandan çocukların bu cihazlarla oynarken, her türlü riskle karşı karşıya olduklarını söylemek mümkündür. Rowenta Servis Narlıdere personeli, bu tür açıklamalarının ardından, cihazı tamir ettirler ve eskisinden daha iyi bir hal getirdiler.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir