Saçlar Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

By  |  0 Yorum

Bir kadın için saçları çok özeldir… Bakımı,hassasiyeti,kullandığı bakım önerileri… Her kadın bu konuda daha özenli ve hassas davranır. Birçok saç modeli ve seçeneği varken önümüzde karar vermek o kadar da kolay değildir. Günlük hayatta yataktan kalktığımız gibi çıkmayı aklınızdan geçirmeyin bu durumlarda bile en azındna saçlarımızı toplar öyle çıkarız dışarı. Hele ki özel günlerde ve davetlerde saçlar bizi en çok uğraştıran durumlardan bir tanesidir.

Saç Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç seçimi konusunda yüzümüze uygun saç modeli ve katılacağımız davetin konsepti çok önemlidir. Özel davetlerde kıyafetinize uygun bir topuz seçebilir ya da düz fönlü klasik bir modele başvurabilirsiniz fakat az önce de belirttiğim gibi yüzünüze ve kıyafetinize uygun bir model daha tamamlayıcı olacaktır.

Örneğin küçük ve minyon bir yüze sahipseniz kabarık bir model çok absürt olacaktır. Daha sade ve yüzünüzün güzelliğini ön plana çıkaracak modeller tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Giydiğiniz kıyafet ve katılacağınız gecenin konseptine uygun hareket etmeyi de unutmayalım şeklinde eklemek istiyorum.

Daha fazla bilgi için; www.modavesac.com

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir