Sokakta Midye Satmak

By  |  0 Yorum

Para kazanmak adına birçok şey yapılabilir. Sokakta Midye Satmak işi de bunlarda biri olsa gerek. Birçok yerde artık onları görmekteyiz. Mideye satıcıları hayatımızın her yerinde bulunuyor artık. Köşe başlarında, metrobüs duraklarında ve daha birçok yerde onları görebiliyoruz. Neden bizde onlardan biri olmayalım ve bir kazanç kaynağı yaratmayalım diye düşünebiliriz.

Sokakta Midye Satmak göründüğü kadar kolay olmayabilir. Bir arkadaşımın haber çalışmasında midyeciler hakkında bir konu çalışmıştı. Oradan öğrendiğim kadarıyla midyeciler genelde Mardinli oluyormuş. Midyelerin üretim ve dağıtım yeri de sanırım birçok yerde varmış. Ama en büyüğü Yenibosna civarındaymış. Midye satarak günlük kazancı elde etmek mümkün olabilir. Hem de belirli bir yerde kaliteli ürüne para verecek iyi insanlar bulduysanız kaçırmayın derim. İyi bir midye satıcısı ürününü iyi satarak hem kendine hem de tüketiciye yarar sağlamış olur. Midye tüketenlerin çoğu bu iş hakkında meraklı bir şekilde elbet sorular sorarlar. Gerçekten bu işi yapmak isteyenler için en büyük zahmet belki de sürekli ayakta çalışmanız olacaktır. Fakat tezgâhınızda midyelerin yavaş yavaş bittiğini gördüğünüz an bütün yorgunluğunuz gidecektir. Kaliteli bir ürün sattığınız takdirde insanlardan olumlu geri dönüşler alacağınız garanti bir sonuçtur. Aslından en büyük faktör nerelerde tezgâhınızı açtığınız ve kimlere midye satmaya çalıştığınızdır. Kalabalık bir yerde ve insanların midye alabileceğini düşündüğünüz semtlerde midye satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Sokakta Midye Satmak çoğu insanın yürek koyup başarabileceği bir iştir. Fakat bu işe bile özen göstermek gerekir. Belli yerlerde ürün satarak adınızı bile duyurma şansı elde edebilirsiniz. Yapacağınız satışlar ile beğenilen ürününüz zaman içerisinde insanlar arasında çabucak yayılarak size olumlu geri dönüşler sağlar. Bu yüzden kaliteli bir ürün ile sağlam satışlar yaparak bu işte gayet iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir