Tecrübenin Adresi: İstanbul Ariston Servisi

By  |  0 Yorum

Her evde var olan beyaz eşyaların en ufak arıza sorunlarında dahi çözümü çok önemlidir. Örneğin, eğer bir buzdolabın da arıza söz konusu olur ise, besinlerin bozulmaması için bu arızanın en kısa süre içerisin de giderilmesi gerekmektedir ki firmamız bu konuda sizlere her türlü desteği sağlamakta, profesyonel bir yapı içerisin de yardımcı olmaktadır.

Özellikle de İstanbul Ariston Servisi ekibimiz ile, Ariston marka beyaz eşya kullanan ve İstanbul içerisin de ikâmet eden herkesin sorunlarına bu alanda özel servis olarak çözüm üretmekteyiz. Zira, sizlere sunduğumuz tüm çözümler, doğrudan uzun vadede var olan problemlerin giderilmesi için bulunmaktadır. Bu doğrultuda, eğer sizler de herhangi bir sorun yaşamadan var olan problemleri gidermek istiyor iseniz; hiç bir aksama yaşamadan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Bizimle iletişim kurmak ve Ariston Servis arayışı içerisine girmeden beyaz eşyalarınızın arıza gibi sorunlarını gidermek için 444 7 856 hattımızı aramanız yeterli olacaktır. Unutmayın, hattımız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak sizlere destek olmak adına oluşturulmuş, bu alanda özel bir ekip ile kapsamlı hizmet sağlayan bir hattır.

Sizlere ise, herhangi bir sorun meydana gelmeden var olan problemleri gidermek ve beyaz eşyalarınız ile ilgili arızaların çözümünü bulmak için Ariston Servis İstanbul ekiplerimiz ile 444 7 856 hattımız üzerinden iletişim kurmak kalmaktadır. Nitekim, bu aşama da firma olarak her türlü desteği sizlere 1 yıl garanti kapsamında sunmaktayız.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir