Vatan Kargo Bayilik Şartları

By  |  0 Yorum

Ülkemizde giderek büyüyen sektörlerin başında gelen Lojistik sektöründen 2006 yılından bu tarafa hizmet veren kargo firmasıdır. Birçok taşıma seçeneği ile geniş bir filo ağına sahiptir. Bu filo ağını genişletmek işim bayilikler veriyor. Vatan kargo bayilik şartları nelerdir alt tarafta sizlerle paylaşacağız. Geniş ve düzenli depolamaları sayesinde ülkemizde sorunsuz bir şekilde 10 yıldır hizmet vermektedir. Sektörden sektöre değişene ürün yelpazelerine göre düzenlenmiş bir kargo taşıma sistemi de sektörde firmayı bir adım öne çıkarıyor.

Konteyner Taşımacılığı, Gıda Taşımacılığı, Soğuk Hava Taşımacılığı, Parsiyel Taşıma, Komple Taşımacılık ve Ev teslimatı şirketin ne kadar komple bir lojistik firması olduğunu gösteren taşıma alanları. Daha fazla kitlelere hizmet vermek ve şu an bulunan müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bayilikler veriyor. Vatan Kargo Bayilik şartları nelerdir onlara bakalım.

  • Vatan Kargo Bayilik Şartları

Birçok büyük kargo firmasının tersine isim hakkı konusunda bayilik almak isteyenleri rahatlatıyor. Bulunduğu yerin potansiyeline göre marka bedeli alınmıyor. Talepte bulunan dükkânın iç ve dış dizaynı tamamen firmanın istediğine göre tasarlanacaktır. Şirket Acente tabelasını, alarm sistemini, bilgisayarları, alarm sistemini, yazıcıları ve barkod okuyucuları, yani acentenin sahip olması gereken tüm malzemeleri ücretsiz veriyor.

-Marka Bedeli: Alınmıyor
-En az şube açılış maliyesi: 30 bin TL
-Ortalama şube açılış maliyeti: 50 bin TL
-Acenteyi açmak için gerekli olan en az nakit ihtiyacı: 40 bin TL
-Bir şubenin kurularak faaliyete geçme süresi: 30 gün
-Reklam destek ücreti: Alınmıyor

Bayilik almak isteyenler Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen G3(Şehir içi taşımacılığı) yetki belgesini alması gerekiyor. 2015 yılında 7.800 TL’ye alınıyordu. Ayrıca bayilere personel destekleri, bölge koruması, pazarlama ve reklam destekleri de veriliyor. Acente başvurularını şirketin web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir