Vodafone Bayilik

By  |  0 Yorum

  • Kurum Hakkında

vodafone-bayilik

Telekomünikasyon şirketleri arasında dünyaya açılmayı başarmış ve ülke genelinde de en popüler hale gelen adreslerden bir tanesidir. Yakın zamanda yaptığı atılımlarla birlikte 19 milyonun üzerinde aboneye ulaşmayı başarmış olan vodafone, sunduğu kampanyalar ve uygun tarifeler ile birlikte birçok telefonun kullanıcısının ilgisini çekmeyi başarıyor. An itibarıyla Turkcell ile birlikte liste başında yer alan ve her geçen gün daha fazla kullanıcı ile buluşan bu marka, Vodafone bayilik çalışmaları ile birlikte sizleri de bu çalışmalara ortak ediyor ve sizin de kazanmanıza yardımcı oluyor. Vodafone bayilik için gerekli olan detaylardan önce markanın kısa sürede nasıl bu kadar popüler hale geldiğine göz atalım. Sektördeki diğer markalara göre daha uygun tarifeler sahip ve reklam çalışmalarında da çok daha profesyonel ve çok daha ilgi çekici bir çalışmaya imza atıyorlar. Kurumsallık bazında bir değerlendirme yapıldığında sektörün lideri demek yanlış olmayacaktır. Güçlü alt yapısı sayesinde çekim gücü de en iyi olan adrestir ve bu da haliyle sektörün lideri olmasını daha kolay hale getirmiş ve kısa sürede büyümesine de katkıda bulunmuştur.


  • Neden Vodafone Bayiliğini Tercih Etmeliyim?

Baz istasyonları ve alt yapı konusunda ülkemizin en güçlü telekomünikasyon şirketlerinden bir tanesidir. Popüler kimliği sayesinde bayilik sonrası sizlere de herhangi bir şekilde müşteri sıkıntısı yaşatmayacak ve kısa sürede büyümenizi de sağlayacaktır. Ülke genelinde çok fazla tercih edilen bu marka ile bir bayilik anlaşması yapabilir ve sizler de hazır müşteriler üzerinden gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.


  • Vodafone Bayilik Detayları

Vodafone bayilik sürecinde; Silver, shop ve store kategorileri karşınıza çıkıyor ve bu bayilik türünden bir tanesini seçerek sizler de ilk adımı atabilirsini. Her bayilik türünün kendine göre bir çalışma sistemi ve kuralları yer alıyor ve maliyet konusunda da değişiklikler gösteriyor. Bu detayları öğrenebileceğiniz vodafone yetkili personeli ile sizler de iletişime geçebilir ve bayilik kategorileri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.


  • Vodafone Bayisi Olmak İçin Gerekli Sermaye

20.000 lira ile 400.000 lira arası değişiklik gösteren geniş bir fiyat aralığı karşınıza çıkıyor. Küçük bir işletme için minimum tutar yukarıdaki gibidir ve bu rakam büyük bayiler için ise değişiklik gösterebilmektedir. Sermayeniz doğrultusunda sizler de bayilik alternatiflerini değerlendirebilir ve tercihlerinizi de bu sermaye doğrultusunda daha net bir şekilde yapabilirsiniz. Bayilik rakamları için daha net bilgileri Vodafone yetkili isimlerinden alabilirsiniz.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir