Waffle’cı Akın Bayilik Veriyor

By  |  0 Yorum

Waffle dünyasının en bilinen isimlerinden bir tanesi olan Waffle’cı Akın, sektörde biraz daha söz sahibi olabilmek adına bayilik çalışmalarına gidiyor ve bu çalışmalara tam gaz devam edildiğini de belirtmekte fayda var. Bayilik şartlarına hep birlikte göz atalım ve eğer böyle bir düşünceniz varsa sizleri de bilgi sahibi yapmaya çalışalım.

waffleci-akin

Şatlar:

– İşi yönetecek tecrübe sahibi bir çalışanın yönetimde yer alması.

– Mekan tercihinde üniversite civarı ve yoğun insan giriş çıkışına açık olan alanlar tercih edilecektir.

– İsim hakkı: 30.000 Lira

Elbette bununla kalmıyor ve toplamda cebinizden çıkacak ortalama rakam 100.000 civarına ulaşıyor. İlk etapta bakıldığında gerçekten yüksek bir rakam gibi görünebilir ancak kazanacaklarınızı düşündüğünüzde çok kısa sürede bu paranın fazlasını da çıkartabiliyorsunuz. Şartlar arasında dikkati çeken önemli detaylardan bir tanesi mekan tercihi diye düşünüyoruz. Bu tür işletmeler mekan tercihi konusunda çok profesyonelce davranıyor ve insan nüfusunun yoğun olduğu yerler dışında bayilik vermeyi de düşünmüyorlar.

waffleci-akin-bayisi

Özellikle öğrencilere hitap eden bu marka, sizlere de bayilik vermeye başlamış durumda. Eğer güçlü bir yatırım yapmak ve bu işi kendinize meslek olarak seçmek isterseniz sizler de vakit kaybetmeden sektördeki yerinizi alabilirsiniz. Güçlü ve etkili bir yatırım olacaktır fakat işin olumsuz taraflarını da düşünmekte fayda var çünkü çok yüksek rakamlar karşınıza çıkıyor ve biraz da risk almak gerekiyor.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir