Yeni Girişim: Rowenta Servis Merkezi

By  |  0 Yorum

Süpürgeler için fiyat performans açısından üstün olması her zaman aranan bir özellik. Üstelik süpürgelerde sağlamlık ve uzun vadeli kullanımda büyük önem arz ediyor. Ancak tüm bunların yanında aranması gereken çok önemli bir de detay mevcut. Bu detayın ne olduğunu mu merak ediyorsunuz? Tabi ki, satış sonrası hizmet ve özel servis!
Pek çoğumuz, ürün arızasının belirlenmesi ve tamirin gerçekleştirilmesi sürecinde müşteriye konuyu detaylarıyla açıklayacak, sürekli olarak ulaşılabilir konumda bulunacak ve sağladığı hizmetin yanında insani ilişkilerinde de dürüst ve samimi olacak özel servisler ararız.

Artık böyle bir servis var, Rowenta Servis

Rowenta Süpürge Servisinin en büyük artılarından biri hiç şüphesiz ürün tamirini gerçekleştirdikten sonra 1 yıl parça ve işçilik garantisi sunması. Bu tip garantiler firmaların işini sağlam yaptıkları ve de aksi bir durum oluştuğunda sorumluluğu üstlendikleri anlamını taşır ki, bu da firmanın parça ve işçilikte kendine ne kadar güvendiğini gösterir. Bu da olası bir tekrar arıza durumunda sizin paranızı sokağa atmamanız anlamına gelir ve hem cebinizi hem de bütçenizi koruma altına almış olur.

Ayrıca Özel Rowenta Servis’in teknoloji ve gelişmeleri takip ettiği de başka bir gerçek. Çağımızın internet çağı olmasına ayak uydurmuş ve gerekli yatırımları yapmış olan özel servisin, mevcut sitesine girerek aklınıza takılan tüm detayları öğrenebilir ve alacağınız hizmetle ilgili tüm merak edilen soruların cevabını bulabilirsiniz.

Web adresi: http://www.rowentaservis.org

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir